केन्द्रीय संस्करण

श्रीलंका र भारत  उपाधिनजिक

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – श्रीलंका र भारत प्रथम दक्षिण एसियाली यु–१६ नेटबल च्याम्पियनसिपमा आइतबार फाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । नेपाल नेटबल संघद्वारा आयोजित प्रतियोगिताको सेमिफाइनलमा श्रीलंकाले घरेलु टोली नेपाललाई ५२–१५ ले पराजित ग¥यो । श्रीलंकाकी ‘वुमन अफ द म्याच’ रम्दुला गाभिजियाले सर्वाधिक २० स्कोर गरिन् ।

लगनखेलस्थित आर्मी शारीरिक तालिम तथा खेलकुद केन्द्रमा भएको दोश्रो सेमिफाइनलमा भारतले माल्दिभ्सलाई ४६–२५ ले हरायो । माल्दिभ्सकी मिस्का हुसेन ‘वुमन अफ द म्याच’ भइन् । फाइनल मंगलबार हुने छ । पाँच राष्ट्र सम्मिलित प्रतियोगितामा श्रीलंका पहिलो, भारत दोश्रो, माल्दिभ्स तेश्रो तथा नेपाल चौथो हुँदै सेमिफाइनलमा पुगेका गरेका थिए । 

यसअघि भएका समूह चरणको खेलमा श्रीलंकाले नेपाललाई ५३–१६ ले पन्छायो । श्रीलंकाकी हिरोनीले २६ अंक जोडिन् । श्रीलंकाकै नतासा ‘वुमन अफ द म्याच’ बनिन् । माल्दिभ्सले पाकिस्तानलाई ३६–१० ले पाखा लगाएको थियो । ‘वुमन अफ द म्याच’ आइसाब नुमीले १८ अंक जोडिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.