केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डोको गोलमा युभेन्ट्स विजयी

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७६ chat_bubble_outline0

सुपर स्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डोको गोलसँगै साविक विजेता युभेन्ट्सले इटालियन सिरी ‘ए’ फुटबलमा अपराजित यात्रा कायम राखेको छ । घरेलु मैदानमा शनिबार राति भएको खेलमा युभेन्ट्सले बोलोग्नालई २–१ गोलले हरायो । खेलअघि घरेलु मैदानमा युभेन्ट्सले रोनाल्डोको सात सयौं गोल अंकति जर्सी समेत सार्वजनिक गरेको थियो । बोलोग्नाविरुद्धको उक्त गोलसँगै रोनाल्डोले सात सय एक गोल पुर्याएका छन् ।

युभेन्ट्सका लागि रोनाल्डोले १९औं मिनेटमा सुरुवाती गोल गरे । त्यसपछि बोलोग्नाका डानिलोले २४औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काए । पहिलो हाफमा १–१ गोलको बराबरीमा सकिएको खेलमा युभेन्ट्सले दोस्रो हाफमा निर्णायक गोल गरेको थियो । ५४औं मिनेटमा  मिरालेम पजानिकले गोल गर्दै युभेन्ट्सलाई थप बपलयो बनाए । त्यसपछि थप गोल हुन नसक्दा युभेन्ट्स विजयी भयो ।

शीर्ष स्थानमा रहेको युभेन्ट्सले आठ खेलबाट २२ अंक बनाएको छ । नौ अंक बनाएको बोलोग्ना १२औं स्थानमा छ । १८ अंक जोडेको इन्टर मिलन दोस्रो स्थानमा छ । शनिबार रातिनै भएको अर्को खेलमा नापोलीले भेरोनालाई २–० गोलले हराएको छ । जितसँगै १६ अंक बनाएको नापोली चौथो स्थानमा छ । नौ अंक बनाएको भेरोना ११औं स्थानमा छ । अर्को खेलमा एटलान्टा र लाजियोले १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । बराबरीमा रोकिएपछि एटलान्टा १७ अंक सहित तेस्रो स्थानमा छ । १२ अंक बनाएको लाजियो पाँचौं स्थानमा छ । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.