केन्द्रीय संस्करण

रियलको म्याड्रिडको पहिलो हार

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७६ chat_bubble_outline0

स्पेनिस ला लिगा फुटबलमा रियल म्याड्रिडले पहिलो हार खेपेको छ । शनिबार राति भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा रियल मालोर्कासँग १–० गोलले पराजित भयो । स्टार खेलाडीद्वय ग्यारेथ बेल र इडेन हजार्डविना खेलेको रियलको जारी सिजनमा यो पहिलो हार हो ।

घरेलु मैदानमा मलोर्कालाई जिताउन लागो जुनियरले गोल गरे । जुनियरले सातौं मिनेटमा गरेको गोनलै निर्णायक बनेको थियो । पहिलो हाफमा गोल फर्काउन नसकेको रियल दोस्रो हाफमा १० खेलाडीमा समेटिएको थियो । ७४औं मिनेटमा अल्भेरो ओर्डियोजोला दोहोरो पहेँलो (रातो) कार्ड पाउँदै बाहिरिएका थिए । त्यसपछि रियल कमजोर बनेको थियो । यस हारसँगै रियल दोस्रो स्थानमा छ । रियलले नौ खेलबाट १८ अंक बनाएको छ । मालोर्का १० अ.क सहित १४औं स्थानमा छ । शीर्ष स्थानका रहेको बार्सिलोनाको १९ अंक छ ।

अर्को खेलमा एट्लेटिको म्याड्रिड र भ्यालेन्सियाले १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । १० खेलाडीमा समेटिएको भ्यालेन्सियालाई हराउन नसक्दा एट्लेटिकोले बराबरीमा चित्त बुझाएको हो । एट्लेटिकोका डिएगो कोस्टाले गोल गरे । भ्यालेन्सियाका ड्यानियल परेजोले बराबरी गोल फर्काएका थिए । इन्जुरी समयमा भ्यालेन्सियाका काङ इन लि रातो कार्ड पाउँदै बाहिरिएका थिए । बराबरीसँगै १६ अंक बनाएको एट्लेटिको चौथो स्थानमा छ । १३ अंक बनाएको भ्यालेन्सिया सातौ स्थानमा छ । तेस्रो स्थानमा रहेको ग्रानडाको १७ अंक छ । अर्को खेलमा गेटाफेले लेगानेसलाई २–० गोलले पराजित गरेको छ । जितसँगै १३ अंक बनाएको गेटाफे छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ । दुई अंक बनाएको लेगानेस तालिकाको अन्तिममा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.