केन्द्रीय संस्करण

दाङमा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु

person explore access_timeकात्तिक २, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

बुटवल –पानी तान्ने मोटर चलाउने चलाउदा दाङमा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । आज दिउँसो करेन्ट लाग्दा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. १० पड्डा निवासी ४७वर्षीय टिकाराम भण्डारीको मृत्यु भएको हो ।

आफ्नै घरमा कुवाबाट पानी तान्ने मोटर चलाउने क्रममा करेन्ट लाग्दा गम्भीर घाइते भएका भण्डारीको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जानकारी दिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी नायब उपरीक्षक बिनोद विक्रम शाहका अनुसार उनको शवलाई परीक्षणका लागि सोही अस्पतालमा राखिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.