केन्द्रीय संस्करण

चितवन राइनोज क्वालिफायरमा

person explore access_timeकात्तिक २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं। चितवन राइनोज वुमन्स च्याम्पियन्स लिग ‘डब्लुसिएल’ टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिताको क्वालिफायरमा प्रवेश गरेको छ । कीर्तिपुर स्थित टियु मैदनमा शनिबार भएका खेलमा चितवनले पोखरा पल्टनलाई सात विकेटले हरायो ।

चितवनको लगातार तेस्रो जित हो । चितवन एक खेल अगाडीनै क्वालिफायरमा पुगेको हो । यसअघि चितवनले पहिलो खेलमा क्याट क्विन्स काठमाडौंलाई पाँच विकेट र दोस्रो खेलमा ललितपुर फाल्कोन्सलाई ८९ रनले हराएको थियो ।

एक सय २८ रनको विजय लक्ष्य पछ्याएको चितवनले १८ ओभरमा तीन विकेटको क्षतिमा लक्ष्य पूरा गरेको थियो । चितवनको जितमा ओपनर काजल श्रेष्ठले ५१ रन बनाए । कन्चन श्रेष्ठले २९ र कप्तान इन्दु बर्माले २४ रन बनाईन् । पोखराकी अन्जली चन्दले दुई विकेट लिईन् ।

यसअघि टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको पोखराले निर्धारित २० ओभरमा पाँच विकेट गुमाएर एक सय २७ रन बनायो । पोखराको लागि कप्तान सीता रानामगरले सर्वाधिक ६५ रन बनाईन् । मन्जु बोगटीले अविजित २४ र कविता कुवरले १५ रनाईन् । चितवनकी कविता गौतमले दुई र रेखा रावलले एक विकेट लिए । चितवनले लिगचरणको अन्तिम खेल आइतबार विराटनगर टाइटन्ससँग खेल्नेछ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...