केन्द्रीय संस्करण

डी मारियाको गोलमा पीएसजीको फराकिलो जित

person explore access_timeकात्तिक २, २०७६ chat_bubble_outline0

डी मारिया चम्किएको खेलमा फ्रेन्च लिग वानको साविक विजेता पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) ले फराकिलो जित निकालेको छ । लिग अन्तर्गत शुक्रबार राति भएको खेलमा पीएसजीले नाइसलाई उसैको मैदान ४–१ गोलले हरायो । पीएसजीले नौ खेलाडीमा समेटिएको नाइसमाथि लगातार गोल गर्ने अवसर बनाएको थियो ।

पीएसजीको जितमा एन्जल डि मारियाले दुई तथा केलियन एमबाप्पे र मोउरो इकार्डीले एक एक गोल गरेका थिए । नाइसका इगनाटस गनागोले सान्त्वना गोल फर्काए । पीएसजीले खेलको १५औं मिनेटमा डी मारियाको गोलबाट खेलमा शुरुवाती अग्रता लिएको थियो । मारियाले इकार्डीको पासमा गोल गरेका थिए । मारियाले २१औं मिनेटमा दोस्रो गोल गरे । उनले थोमस मुनियरको पासमा गोल गर्दै पीएसजीको अग्रता दोब्बर बनाए ।

६७औं मिनेटमा इगनाटसले गोल गर्दै घरेलु नाइसलाई खेलमा फर्काउने प्रयास गरे । इगनाटसको गोल लगत्यै नाइस नौ खेलाडीमा समेटियो । ७४औं मिनेटमा वेलान साइप्रिन दोहोरो पहेँलो (रातो) कार्ड पाउँदै बाहिरिए । ७७औं मिनेटमा क्रिस्टोफे हेरेल्ले सिधै रातो कार्ड पाँदै बाहिरिएका थिए ।

त्यसपछि पीएसजीलाई जित निकाल्न थप सजिलो भएको थियो । ८८औं मिनेटमा केलियन एमबाप्पेले गोल गरे । उनी पाब्लो सर्वियाको स्थानमा८३औं मिनेटमा मैदान छिरेका थिए ।

चोटका कारण केही समय देखि विश्राममा रहेका एमबाप्पेले यही खेलबाट उत्कृष्ट पुरागमन गरेका छन् । दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा इकार्डीले गोल गर्दै पीएसजीलाई फराकिलो जित दिलाए ।

जितसँगै पीएसजी १० खेलबाट २४ अंक बनाएको छ । पीएसजी तालिकाका शीर्ष स्थानमा छ । १३ अंक बनाएको नाइस नवौं स्थानमा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.