केन्द्रीय संस्करण

काँग्रेसविरुद्ध सञ्चार माध्यमको समेत ‘ग्रान्ड डिजाइन' बन्यो : नेता सिटौला

person explore access_timeकात्तिक १, २०७६ chat_bubble_outline3
file photo


काठमाडौं – नेपाली काँग्रेसका नेता कृष्णप्रसाद सिटौलाले काङ्ग्रेस दिनप्रतिदिन सङ्कटमा पर्दै आएको बताएका छन् ।

केन्द्रीय नीति, अनुसन्धान तथा प्रशिक्षण प्रतिष्ठानद्वारा मध्यपुरथिमिको बोडेमा  शुक्रबार आयोजित दुईदिने प्रशिक्षणमा नेता सिटौलाले पार्टी सभापतिदेखि कार्यकर्तासम्मले आफ्नो आचरणमा सुधार नगरे पार्टी संकटमा पर्ने बताएका हुन् ।

सञ्चारमाध्यमले समेत षडयन्त्रमूलक रुपमा काङ्ग्रेसको विरुद्धमा आएको सिटौलाको आरोप थियो । उनले भने, “पत्रपत्रिकालगायत सबै सञ्चारमाध्यमले समेत ‘ग्रान्ड डिजाइन’ बनाएर काङ्ग्रेसविरुद्ध लागेका छन्का । काङ्ग्रेस सांसद मोहम्मद अफताब आलमको विरुद्ध आएका समाचार यसको नमूना हो ।”

२०६४ सालमा आलमद्वारा बम विष्फोट काण्ड हुँदा सिटौला गृहमन्त्री थिए । यो घटनामा सिटौलाले पनि गम्भीरता नदेखाएको आरोप लागेको छ ।  


 


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

 1. Oct. 18, 2019, 11:09 p.m. m s
  आफ्नो स्वार्थ का लागि दल को झन्डा मुनि बसेर कति आतंक मच्चाउछौ कथित हिटलर हरु हो। जुन सुकै दल का हुन यस्ता नरपिशाच लाई सरकार सत्ता ले छोडेनी दैब ले नछोडुन सजाय का लागि।
 2.  1 Reply
 3. Oct. 18, 2019, 9:26 p.m. rp
  Ok
 4.  0 Reply
 5. Oct. 18, 2019, 9:21 p.m. Ram
  Shitaula ji girija babu le pani grand design bhanda bhanda para lok janu bho.ani tapai ra tapai ka saha yatri sathi saha yatri party le kun country ko grand design ma nepal lai destroy garnu vo.tapai ta delhi ko galli ma tapai ko party le Red corner notice jari gareko party sanga UML lai pani sath lier kun foreign country ko grand design ma janu vo.delhi ko galli ma 12 bunde samaghadari bhae pachhi ta tapai ta tapai ko party le terrorist bhaneko party sanga bahut near hunu vo .
 6.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.