केन्द्रीय संस्करण

मलेसिया आइसीसी परिषद्का सदस्य टमटा होटल हायतबाट पक्राउ

person explore access_timeकात्तिक १, २०७६ chat_bubble_outline0
file-photo

काठमाडौँ– काँग्रेस निकट गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) मलेसिया आइसीसी परिषद्का सदस्य टेक टमटा पक्राउ परेका छन् । एनआरएनएको नवौँ महाधिवेशनले आगामी दुई वर्षका लागि नयाँ नेतृत्व चयन गरेका बेला टमटा होटेल हायातबाट पक्राउ परेका हुन् । 

महानगरीय प्रहरी वृत्त बौद्धका प्रमुख रमेश बहादुर सिंहले  एक महिलाको उजुरीको आधारमा टमटालाई पक्राउ परेको पुष्टि गरे ।   जिल्ला प्रशासन कार्यालय ललितपुरको पत्रअनुसार महानगरी प्रहरी परिसर ललितपुरले टमटालाई पक्राउ गरि बुझाउन भनि पठाएको पत्रअनुसार पक्राउ गरिएको हो । 

महिलाले के विषयमा उजुरी गरेकी आफूलाई थाहा नभएको डीएसपी सिंहले बताए । उनलाई नियन्त्रणमा लिएर बौद्ध प्रहरीले ललितपुर प्रहरीलाई बुझाइसकेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.