केन्द्रीय संस्करण

प्रमोद खरेलको गीत ‘पहिले दिल’

person explore access_timeकात्तिक १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– गीतकार बी.पाण्डेको नयाँ गीत ‘पहिले दिल’ सार्वजनिक भएको छ । चर्चित गायक प्रमोद खरेलको स्वर रहेको गीतमा ऋषि खड्काको संगीत रहेको छ । बी.पाण्डेका शब्द रहेका प्राय गीतहरु चलेका छन्, शंका नगर, बन्की चरि जस्ता पाण्डेले थुप्रै चर्चित गीत श्रृजना गरेका छन् । 

हालैसम्पन्न गीतकार विधामा दोस्रो सगरमाथा म्युजिक अवार्ड र नेशनल राप्ती म्युजिक अवार्ड जित्न सफल उनको यो गीत कमल सौरागको एरेन्जमा म्युजिक प्लसले बाहिर ल्याएको हो । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...