केन्द्रीय संस्करण

ललितपुरबाट ४ मोटरसाइकलसहित ३ जना पक्राउ

person explore access_timeअसोज ३०, २०७६ chat_bubble_outline1

ललितपुर– महानगरिय प्रहरी बृत्त सातदोबाटोले चोरी भएको मोटरसाइकलसहित चोरलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । ललितपुरका विभिन्न क्षेत्रबाट मोटरसाइकल तथा स्कुटर चोरी भएको भन्दै वृत्तमा उजुरी परेको थियो । प्रहरीले अनुन्धान गर्दै जाँदा २ नावालक र अम्मर तामाङसहित प्रहरीले तीन जनालाई नियन्त्रणमा लिएको हो ।

पक्राउ पर्नेहरुमा सर्लाही घर भई हाल इमाडोल बस्ने वर्ष १६, मकवनापुर घर भई हाल ललितपुर बोधीग्राम बस्ने वर्ष १३ का नावालक र मकवानपुर कुलेखानी घर भई हाल लगनखेल वस्ने वर्ष १९ को अम्बर तामाङ रहेका छन् ।

महानगरिय प्रहरी वृत्त सातदोबाटोले दुई नावालकसँग ललितपुरको हात्तीबनबाट हराएको बा ५६ ३०८३ नम्बरको स्कुटर, भेल्पामा खडानन्दन चौलागाईको घर अगाडि पार्किङ गरेर राखेको बा ४३ प ३२५६ को स्कूटर र बा ८६ ४ ७३२५ नम्बरको स्कुटर बरामद गरेको छ ।

टीकाथलीबाट चोरी भएको र चोरी गरेको मोटरसाइकलमा हिँडिरहेको अवस्थामा प्रदेश ३ ०३–००२–००४ प २६०२ नम्बरको २०० सिसीको पल्सर मोटरसाइकल तामााङकासाथबाट बरामद गरिएको महानगरिय प्रहरी वृत्त सातदोबाटोका डिएसपी गौतम मिश्रले बताए । 

उनीहरुलाई म्याद थप गरि आवश्यक अनुसन्धान गरिरहेको वृत्तका डिएसपी गौतम मिश्रले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Oct. 17, 2019, 9:06 p.m. Manish
    सर मेरो पनि पल्सर 220 F on test मोटर साइकल कोटेश्वोर भाट्भतेनी बाट चोरी भएछ ।त्यस्लाइ पनि पत्तो लगाउनु पर्यो।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.