केन्द्रीय संस्करण

एनआरएनए मतदानस्थलमा तनाव, अझै सुरु भएन मतदान

person explore access_timeअसोज २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– राजधानीमा जारी गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को विश्व सम्मेलनको मतदान स्थलमा तनाव सृजना भएको छ । साँझ ५ बजे सुरु हुने भनिएको मतदान प्रक्रिया सुरु नभएको भन्दै मतदानस्थलमा तनाव सृजना भएको हो । 

मतदानस्थलमा मतदान प्रक्रिया सुरु नगरिएको भन्दै मतदाताहरुले नाराबाजी गरिरहेका छन् । ३ घण्टादेखि मतदाताहरु लाइनमा बसेपनि अझै मतदान सुरु भएको छैन । मतदानस्थलमा तत्काल मतदान सुरु गर, एनआरएनए मुर्दाबाद लगायतका नाराबाजी भैरहेको छ ।

हरेक २ वर्षको अन्तरालमा गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को विश्व सम्मेलन हुँदै आएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...