केन्द्रीय संस्करण

एभरेष्ट बैंकका शेयरधनीले पाउने भए नगदसहित बोनस शेयर लाभांश

person explore access_timeअसोज २७, २०७६ chat_bubble_outline0
file-photo

काठमाडौं– एभरेष्ट बैंक लिमिटेडले नगदसहित बोनस शेयर वितरणको घोषणा गरेको छ । बैंकले आर्थिक वर्ष २०७५÷७६ को मुनाफाबाट आफ्ना शेयरधनीलाई अधिकतम २५ प्रतिशतको बम्पर लाभांशको घोषणा गरेको हो । 

आइतबार साँझ बसेको सञ्चालक समितिको बैठकले २० प्रतिशत नगद लाभांश र ५ प्रतिशत बोनस शेयर गरी कूल २५ प्रतिशत लाभांशको घोषणा गरेको हो । उक्त प्रस्तावित लाभांश नियापक निकाय नेपाल राष्ट्र बैंको  स्वीकृत भई आगामी वार्षिक साधारणसभाले पारित गरेपछि शेयरधनीले पाउनेछन् ।  हाल बैंकको चुक्तापुँजी ८ अर्ब ६ करोड ६८ लाख ६३ हजार ६ सय ६९ रुपैयाँ रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.