ad

चिनियाँ राष्ट्रपतिको नेपाल भ्रमण : पोष्टर च्यात्ने जँड्याहादेखि फ्रि तिब्बत गतिविधिमा संलग्न पक्राउ

person explore access_timeअसोज २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । चिनियाँ राष्ट्रपति सी जिन पिङको नेपाल भ्रमणमा स्वागतको लागि सडक छेउमा टाँसिएको पोष्टर च्यात्ने दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । 


पक्राउ पर्नेहरुमा उदयपुरका गोपाल सार्की र रौटहटका राजकुमार यादव रहेका छन् । तीनकुनेको पुलमा राखिएका पोष्टर च्यातेको आरोपमा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँका प्रवक्ता डीएसपी होविन्द्र बोगटीले पुष्टि गरे । उनीहरूलाई महानगरीय प्रहरी वृत्त, बानेश्वरमा राखिएको छ । डीएसपी बोगटीका अनुसार मापसे गरेर गोपाल सार्कीले राष्ट्रपति सीको नेपाल भ्रमणमा स्वागतको लागि सडक छेउमा राखिएको पोष्टर च्यातेका हुन् । मापसे गरेर सार्कीले च्यातेको त्यही पोष्टर राजकुमारले पछि च्यात्दै हिँडेको प्रहरीले जनाएको छ । यस्तै फ्रि तिब्बतको गतिविधिमा संलग्न रहेको आशंकामा प्रहरीले चार जनालाई नियन्त्रणमा लिएको डीएसपी बोगटीले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । चोभारबाट २ जना, स्वयम्भुबाट १ जना र बौद्धबाट १ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । नियन्त्रणमा लिएका चारै जनाको नाम भने प्रहरीले गोप्य राखेको छ । उनीहरुमाथि थप सोधपुछ भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।