आफ्नै घरेलु मैदानमा सिटीलाई वुल्भ्सको झड्का, युनाइटेड पनि पराजित

person explore access_timeअसोज २०, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । साबिक विजेता म्यान्चेस्टर सिटी आफ्नै घरेलु मैदानमा वुल्भरह्याम्पटन वान्डरर्ससँग पराजित भएको छ । योसँगै सिटी प्रिमियर लिगको दौडमा शीर्ष स्थानमा रहेको लिभरपुरभन्दा आठ अंकले पछि परेको छ ।


आइतबार सम्पन्न खेलमा सिटी वुल्भससँग २–० गोलअन्तरले पराजित भयो ।खेलको अन्त्यतिर एडक ट्राओरेले दुई गोल गरेपछि वुल्भ्सले सिटीलाई १९७९ पछि पहिलो पटक पराजित गर्न सफल रह्यो ।पछिल्लो ४५ लिग खेलमा सिटीले गोल गर्न नसकेको यो दोस्रो अवसर मात्र थियो ।

८ खेलपछि सिटीको १६ अंकसहित लिगको दोस्रो स्थानमा कायम रहेको छ ।

उता, म्यान्चेस्टर युनाइटेड पनि न्युक्यासल युनाइटेडसँग १–० गोल अन्तरले पराजित भयो । न्युक्यासलको जीतमा १० वर्षीय म्याटी लङस्टाफले खेलको ७२ औँको मिनेटमा निर्णायक गोल गरे । हारसँगै युनाइटेड ९ अंकसहित १२ औँ स्थानमा सिमित बनेको छ ।

आइतबार नै भएको अन्य खेलमा चेल्सीले साउथह्याम्पटनलाई ४–१ गोलअन्तरले पराजित गरेको छ । चेल्सीको जीतमा ट्यामी अब्राहम, मेसन माउन्ट, एन्गोलो कान्टे र मिची बात्सुयायीले एक–एक गोल गरे । साउथह्याम्पटनका लागि ड्यानी इङ्ग्सले गरेको गोल सान्तवना मात्र साबित भयो । जीतपछि चेल्सी गोलअन्तरको आधारमा १४ अंकसहित लिगको पाँचौ स्थानमा रहेको छ ।

त्यस्तै, आर्सनलले पनि बोर्नेमाउथबिरुद्ध १–० को संघर्षपूर्ण जीत निकाल्दै लिगको तेस्रो स्थानमा कायम रहन सफल भएको छ ।

आर्सनलको जीतमा खेलको नवौँ मिनेटमा डेभिड लुइजले गरेको गोल निर्णायक बन्यो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।