ad
केन्द्रीय संस्करण

टुबोर्ग ओपन सेसन्स् सिजन २ आउँदै

person explore access_timeअसोज १९, २०७६ chat_bubble_outline0

टुबोर्ग र च्यानल आरबिट्ररीले टुबोर्ग ओपन सेसन्स्को सिजन २ ल्याउने भएको छ । टुबोर्ग ओपन सेसन्स् एक युट्युब सिरिज हो जसमा, विभिन्न प्रसिद्घ कलाकारहरुको स्टुडियोमा  प्रत्यक्ष रेकर्ड गरिएको प्रस्तुती पेश गरिन्छ ।

यस वर्षको टुबोर्ग ओपन सेसन्स् संगीत र गायकहरुको चयनको आधारमा पहिलेभन्दा थप विशाल हुने बताइएको छ । यसमा दुई प्रख्यात निर्माता रोहित शाक्य र मनोज कुमार केसीले अक्टोबरदेखि रिलिज हुने सबै २६ वटा गीतहरुमा सँगै सहकार्य गर्नेछन् । ती मध्ये २० वटा गीतहरुमा प्रचलित कलाकारहरुले काम गर्नेछन्, ५ वटामा टुबोर्ग ड्रिम बिग प्रोजेक्टका विजेताहरुले काम गर्नेछन् भने एक मुख्य गीतमा विभिन्न कलाकारहरुले सांगीतिक सहकार्य गर्नेछन् ।

सिजन २ ले नेपाली संगीतकारहरुलाई टुबोर्ग ओपनको मञ्चमा ल्याउने क्रम जारी राख्नेछ । नेपाली संगीत उद्योगको विविधतालाई अँगाल्ने र परम्परागत साङ्गीतिक आधारहरुलाई सम्मान गर्ने यस सेसनको लक्ष्य रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

सिजन २ मा स्वप्न सुमन, रोहित जोन क्षेत्री, उदय सोताङ र दि एलिमेन्टस् ब्याण्ड ले सिजन १ को सफलतालाई थप निरन्तरता दिनेछन् भने अरु १५ कलाकारहरुले यस सिजनमा पहिलो पटक टुबोर्ग ओपनको मञ्चमा प्रस्तुती दिँदैछन् ।

सिजन १ मा ५ ड्रिम बिग प्रोजेक्टका विजेताहरुको साथै ३६ जना लोकप्रिय कलाकारहरुले ५१ वटा गीतहरु निर्माण गर्न सँगै सहकार्य गरेका थिए जुन युट्युबमा च्यानल आरबिट्ररी मार्पmत अपलोड गरिएको थियो जसले १ करोड भन्दा बढी भ्युज संकलन गरेको छ ।

ड्रिम बिग प्रोजेक्टको गत वर्षको विजेताहरु आरिफ रौफ, सुनिता कार्की, मोनिस निरौला र शौरभ कार्की, राजेश नेपाली र सलोनि डंगोल रहेका थिए । नेपाली संगीतमा परिचित नामहरु श्रेया सोताङ, दिपक बज्रचार्य, रोहित जोन क्षेत्री, स्वप्न सुमन, हेमन्त राना, नितेश जंग कुवर, मनोज कुमार केसी, कबवेब र अरु कलाकारहरुले पनि सिजन १ मा प्रस्तुती दिएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.