केन्द्रीय संस्करण

यू–१९ प्रशिक्षकमा मेघराज नियुक्त

person explore access_timeअसोज १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले मेघराज केसीलाई यू–१९ राष्ट्रिय फुटबल टोलीको मुख्य प्रशिक्षक नियुक्त गरेको छ । एन्फाले बुधबार केसीलाई मुख्य प्रशिक्षक नियुक्त गरेको हो । यू–१८ का मुख्य प्रशिक्षक चेतनारायण श्रेष्ठले प्रशिक्षक पदबाट हालै राजीनामा दिएपछि एन्फाले केसीलाई प्रशिक्षक नियुक्त गरेको जनाएको छ ।

काठमाडौंमा हालैमात्र सम्पन्न यू–१८ साफ च्याम्पियनसिप फुटबलको समूह चरणबाट बाहिरिएपछि प्रशिक्षक श्रेष्ठले राजीनामा दिएका थिए । केसी थ्रीस्टार क्लबका मुख्य प्रशिक्षक पनि हुन् । उनले यसअघि नेपाली राष्ट्रिय टोलीको सहायक प्रशिक्षकका रूपमा पनि काम गरिसकेका छन् ।

एन्फा प्राविधिक कमिटीले केसीसहित छिरिङ लोप्साङको नाम एन्फामा सिफारिस गरेको थियो । नेपालले यही नोभेम्बरमा इरानका एएफसी यू–१९ छनोट च्याम्पियनसिप खेल्दैछ । छनोट खेलका लागि समूह ‘डी’मा रहेको नेपालले आयोजक इरान, यूएई र किर्गिस्तानसँग खेल्नेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.