केन्द्रीय संस्करण

पीएसजीले जित्दा रियल बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeअसोज १५, २०७६ chat_bubble_outline0

च्याम्पियन्स लिग फुटबलमा फ्रेन्च क्लब पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) ले शतप्रतिशत जित निकाल्दा स्पेनिस क्लब रियल म्याड्रिड बराबरीमा रोकिएको छ । समूह ‘ए’ अन्तर्गत मंगलबार राति भएको खेलमा पीएसजीले टर्कीस क्लब गालाटासारेलाई १–० गोलले हरायो ।

टर्कीको इस्तानुबुलमा भएको खेलमा पीएसजीको जितमा माउरो इकार्डीले निर्णायक गोल गरे । इकार्डीले ५२औं मिने पाब्लो सरर्वियाको पासमा गोल गरेका थिए । अर्को खेलमा रियल र बेल्जियम टोली क्लबबर्गले २–२ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् ।

समूहमा लगातार दुई जितसँगै पीएसजीले ६ अंक बनाएको छ । पीएसजी तालिकाको शीर्ष स्थानमा छ । दोस्रो स्थानमा रहेको क्लबबर्गको दुई अंक छ । गालाटासारे र रियलले समान एक एक अंक बनाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.