केन्द्रीय संस्करण

ऐश्वर्या रायको यो लुक देखेर रिसाए डिजाइनरः भने, ‘संसारकै सुन्दर महिलाको यस्तो हाल...’

person explore access_timeअसोज १५, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: wendell rodricks/instagram

ऐश्वर्या राय बच्चनले पेरिस फेशन विकमा आफ्नो र्‍याम्प वक गरेकी छिन् । जहाँ एकातर्फ र्‍याम्प वकमा यो डेब्यूको विषयमा उनको प्रशंसकको तारिफ गरिरहेका थिए । यस्तै, भारतीय डिजाइनर वेन्डल रोड्रिक्सलाई उनको लुक मन परेन । डिजाइनर वेन्डल उनको लुकका लागि यति रुष्ट भए कि उनले आफ्नो एक इन्स्टाग्राम पोस्टमा स्टाइलिस्टलाई बर्खास्त गर्न माग गरेका छन् ।

वेन्डल रोड्रिक्सले आफ्नो इन्स्टाग्राम पोस्टमा लेखे, ‘लोरियल तपाईंसँग संसारको सबैभन्दा सुन्दर महिला छिन् र तपाईंले उनलाई कस्तो मेकअप गर्नुभएको, यस्तो लुगा लगाइदिनुभयो ? यो ड्रेस लगाइदिने स्टाइलिस्टलाई निकाल, उसलाई भनिदेउ कि हेलोविन अर्को महिना हो ।’

स्मरण रहोस्, पूर्व विश्व सुन्दरी तथा बलिउड नायिका ऐश्वर्या राय बच्चन धेरै वर्षदेखि लोरियल कम्पनीकी ब्रान्ड एम्बेसेडर हुन् । उनले लोरियल पेरिस फेशन विकमा र्‍याम्प वक गरिन् । यतिबेला ऐश्वर्याले डोल्चे एण्ड गबानाको ट्रेन्ड ड्रेस लगाएकी थिइन् । हाई नेक र फुल स्लिभ भएको पर्पल रङको ड्रेस डिजाइनर वेन्डल रोड्रिक्सलाई मन परेन । यस्तै, ऐश्वर्याको मेकअप पनि राम्रो लागेन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.