केन्द्रीय संस्करण

ऐश्वर्या रायले पेरिस फेशन विकमा र्‍याम्प वकमार्फत् गरिन् डेब्यू (भिडियो)

person explore access_timeअसोज १४, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo:koimoi.com

ऐश्वर्या राय बच्चनले लोरियल पेरिसले डिफाइल शोमा इटालियन डिजाइनर गिएमबटिस्टा वल्लीले डिजाइन गरेको आउटफिटमा र्‍याम्पमा हिँडिन् । पर्पल ड्रेसमा ऐश्वर्या निकै सुन्दर देखिएकी थिइन् । यो उनको पेरिस फेशन विकमा डेब्यू थियो ।

 

Photo: AP

यस्तो थियो ऐश्वर्याको लुकः

ऐश्वर्याले इवा लन्गोरिया, केमिला कबेलो, हेलेन मिरेन, गैरी हार्नर, अम्बेर हर्ड, डाउनजेन क्रोएस र लिया क्याबेडेटसँग र्‍याम्पमा हिँडिन् । ऐश्वर्याले सुन्दर लिलेक प्रिन्टेड ड्रेस लगाएकी थिइन् । यो हाई नेक ड्रेससँग डिजाइन गरिएको थियो । साथै यसमा एउटा लामो ट्रेल पनि थियो जसले क्लासिक लुक दिइरहेको थियो । उनले  ह्वाइट रफल्ड शुज लगाइरहेकी थिइन् ।

पेरिस फेशन विकको आयोजना ऐतिहासिक संस्थान मोनाई डे पेरिसमा शनिबार आयोजना गरियो । ऐश्वर्या राय पछिल्लो १८ वर्षदेखि लोरियल पेरिस ब्रान्ड एम्बेसडर छ । साथै, उनी हरेक वर्ष कान्स फिल्म फेस्टिबलमा पनि हरेक वर्ष ब्रान्डलाई प्रतिनिधित्व गर्छिन् ।

Photo: Vianney Le Caer/Invision/AP

 

Photo: Vianney Le Caer/Invision/AP

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.