केन्द्रीय संस्करण

नेयमारको निर्णायक गोल

person explore access_timeअसोज १२, २०७६ chat_bubble_outline0

स्टार स्ट्राईकर नेयमारको गोल सहयोगमा साविक विजेता पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) ले फ्रेन्च लिग वानमा कठिन जित निकालेको छ । 

शनिबार राति भएको खेलमा पीएसजीले बोर्डअक्सलाई १–० गोलले हरायो । पीएसजीका लागि नेयमारले ७०औं मिनेटमा गरेको गोल निर्णायक बन्यो । सुरुवातदेखि नै आक्रामक खेल खेलेको पीएसजीलाई गोलको लागि दोस्रो हाफसम्म कुर्नुपरेको थियो । 

नेपालको गोलपछि दुवै टोलीबाट थप गोल नहुँदा पीएसजीले बाजी मार्यो । जितसँगै पीएसजी लिग वानको शीर्षस्थानमा उक्लिएको छ । पीएसजीले आठ खेलमा १८ अंक बनाएको छ । 

१२ अंक बनाएको बोर्डुअक्स पाँचौं स्थानमा छ । अर्को खेलमा दोस्रो स्थानको एन्जर्सले एमिन्ससँग १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको छ । एन्जर्सले आठ खेलबाट १६ अंक बनाएको छ । आठ अंक बनाएको एमिन्स १५औं स्थानमा छ ।

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.