केन्द्रीय संस्करण

पीएसजीलाई घरमै रेइम्सको झट्का

person explore access_timeअसोज ९, २०७६ chat_bubble_outline0

स्टार खेलाडी नेयमार र एन्जल डी मारियाले गोल गर्न नसकेपछि साविकक विजेता पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) लाई घरेलु मैदानमै रेइम्सको नमिठो झट्का लागेको छ । फ्रेन्च लिग वान अन्तर्गत बुधबार राति भएको खेलमा पीएसजी रेइम्ससँग २–० गोलले पराजित भयो । जारी लिगमा सातौं खेल सकिदा पीएसजीको यो दोस्रो हार हो । यसअघि पीएसजी रेनेससँग २–१ गोलले पराजित भएको थियो । घरेलु मैदानमा भने पीएसजीले १६ महिनापछि हार खेपेको हो ।

रेइम्सको जितमा २९औं मिनेटमा हसाने कामराले पहिलो गोल गरेका थिए । दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा बोउलाय डियाले गोल गर्दै रेइम्सको जित पक्का बनाए । बल पोजीसनका पकड जमाएपनि पीएसजीको गोल गर्ने प्रयास सफल हुन सकेन । हारपछि पीएसजी शीर्ष स्थानमा यथावत छ ।

पीएसजीको सात खेलबाट १५ अंक छ । समान १५ अंक बनाएको एन्जर्स गोल अन्तरका आधारमा दोस्रो स्थानमा छ । आठौं स्थानमा रहेको रेइम्सको ११ अंक छ । बुधबार रातिनै भएको खेलमा एन्जर्सले टोउलुसे २–० गोलले पराजित गरेको हो । अर्को खेलमा तेस्रो स्थानको लिलेले स्टारबर्गलाई २–० गोलले नै हरायो । जितसँगै लिलेले सात खेलबाट १३ अंक बनाएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.