केन्द्रीय संस्करण

टिभीएस ‘आरटीआर १६० २भी’ र ‘रेडियन ११०’ को स्टन्ट (फोटो फिचर)

person explore access_timeअसोज ७, २०७६ chat_bubble_outline0

सिरहा– नेपालको लागि टिभीएसको आधिकारिक बिक्रेता जगदम्बा मोटर्सले नेपालका मुख्य मुख्य शहरहरुमा ‘टिभीएस ह्वीली विट्स्’ को आयोजना गरेको छ । 

जगदम्बा मोटर्सले यही असोज ६ गते सिरहाको लहान चोकमा ‘टिभीएस ह्वीली विट्स्’को साथै ‘आरटीआर १६० २भी’ र ‘रेडियन ११०’ लन्च गरेको छ । उक्त कार्यक्रममा कार्यक्रम अन्तर्गत रास्ट्रिय बाइक राइडर सन्दिप छेत्री, प्रकाश अधिकारी भिम होना साथै गौरब पाठकले स्टन्ट शो प्रस्तुत गरेका छन् । त्यसैगरी, चर्चित हास्य कलाकार दिनेश काफ्लेले कार्यक्रम संचालनसँगै हास्यव्यंग्य प्रस्तुत गरेका थिए ।

उक्त कार्यक्रममा संघीय समाजबादी खेलकुद महासंघ प्रदेश न २ का अध्यक्ष तथा कराते प्रशिक्षक राजेश गुप्ता र लहान टिभीएस शोरुमका संचालक राज गुप्ता ले संयुक्त रुपमा टिभीएस ‘आरटीआर १६० २भी’ र ‘रेडियन ११०’सार्वजनिक पनि गरेका थिए ।

अध्यक्ष गुप्ताले जगदम्बा मोटर्सले बलियो राम्रो र भरपर्दो टिभीएसका नयाँ बाईक नेपालमा ल्याएकोमा बधाई तथा धन्यवाद दिए । र सवारी साधन प्रयोगकर्तालाई ट्राफिक नियमको पालना गर्न पनि सुझाव दिए ।
टिभीएस शोरुम राज अटोका संचालक राज गुप्ताले भने, ‘हामीले नयाँ टिभीएस बाइक लन्च गरेका छौ । बाइक लन्चसँगै यस्तो सास्कृतिक तथा स्टन्ट शोले समाजमा लुकेर बसेको प्रतिभालाई बाहिर ल्याउने कोसिस गरिएको छ ।’
लहान को चोक बजारमा सम्पन्न भएको ‘टिभीएस ह्वीली विट्स्’ कार्यक्रम मा झन्डै २००० मान्छेको सहभागी थियो । कार्यक्रममा दर्शकले भरपुर मनोरन्जन लिनुका साथै यस्ता कार्यक्रम देशव्यापी रुपमा गर्नुपर्ने माग आएको जगदम्बा मोटर्सका मार्केटिङ म्यानेजर नबराज कोइरालाले बताए ।

नेपालीहरुको महान चाड बडा दशैँ तथा दीपावली को पावन अवसर मा ग्राहकहरुलाई लक्षित गरि ‘टिभीएस दशैको दौड’ भन्ने स्किम पनि लागु गरेको छ । देशभरी स्वास्थ्यको लागि दशैंको दौड भन्ने कार्यक्रम अन्र्तगत जनतालाई बिहान दौडाउने कार्यक्रम पनि गरिरहेको जगदम्बा मोटर्सले जनाएको छ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.