केन्द्रीय संस्करण

नापोलीको सानदार जीत

person explore access_timeअसोज ६, २०७६ chat_bubble_outline0

इटालियन सिरी ‘ए’ फुटबलमा नापोलीले सानदार जीत निकालेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा नापोलीले लिसलाई उसैको मैदानमा ४–१ गोलले हरायो ।

नपोलीको जितमा फर्नान्डो लोरेन्टेले २८ औँ र ८२औँ मिनेटमा दुई गोल गरे । लोरेन्जो इनसिग्नेले ४०औँ र फावियन रुइजले ५२औँ मिनेटमा गोल गरेका थिए । घरेल टोली लिसका मार्काे मनकोसुले ६१औँ मिनेटमा पेनाल्टी मार्फत सान्त्वना गोल फर्काएका थिए ।

जितसँगै चार खेलबाट ९ अंक बनाएको नापोली तेस्रो स्थानमा छ । तीन अंक बनाएको लिस १८औँ स्थानमा छ । शीर्ष स्थानमा रहेको इन्टर मिलानको १२ तथा दोस्रो स्थानमा आसिन युभेन्ट्सको १० अंक छ ।

यसैगरी सिरी ‘ए’ फुटबलको अन्य खेलमा एस रोमाले बोलोग्नोलाई २–१, ससौलोले एसपललाई ३–०, साम्पोडोरियाले टोरिनोलाई १–० र लाजियोले पर्मालाई २–० गोलले हराएको छ । एटलान्टा र फियोरेन्टिनाले २–२ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.