केन्द्रीय संस्करण

बार्सिलोनालाई ग्रानडाको झट्का

person explore access_timeअसोज ५, २०७६ chat_bubble_outline0

साविक विजेता बार्सिलोनालाई स्पेनिस ला लिगामा ग्रानडाको नमिठो झट्का लागेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा बार्सिलोना ग्रानडासँग उसैको मैदानमा २–० गोलले पराजित भयो ।

ग्रानडाको जितमा रामोन अजिजले खेलको दोस्रो मिनेटमै गोल गरेका थिए । अल्भारो भाडिल्लोले ६६औं मिनेटमा पेनाल्टीमा गोलगर्दै ग्रानडाको अग्रता दोब्बर बनाए ।  कप्तान लियोनल मेस्सी, लुईस स्वारेज, एन्टोइन ग्रीजम्यान लगाय स्टार खेलाडी उतारेको बार्सिलोनाले गोल फर्काउन भने सकेन । ला लिगाको नयाँ सिजनका सुरुवाती पाँच खेलमा बार्सिलोनाको यो दोस्रो हार हो । यसअघि बार्सिलोना एथ्लेटिको बिल्बाओसँग १–० गोलले पराजित भएको थियो ।

बार्सिलोनालाई हराएसँगै ग्रानडा शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । ग्रानडाले  पाँच खेलबाट १० अंक बनाएको छ । सात अंक बनाएको बार्सिलोना सातौं स्थानमा छ । शनिबार रातिनै भएको अन्य खेलमा भिल्लारियलले रियल भालाडोलिडलाई २–० गोलले हरायो । एट्लेटिको म्याड्रिड र सेल्टाभिगो तथा लिभान्ते र इबरले गोलरहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.