केन्द्रीय संस्करण

ठूला दलहरुले संविधान संशोधन नगरेपछि हामीले पनि स्वीकार गर्ने अवस्था रहेन : महेन्द्रराय यादव

person explore access_timeअसोज ३, २०७६ chat_bubble_outline1
file photo

काठमाडौं– राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालका अध्यक्ष मण्डलका संयोजक महेन्द्रराय यादवले मधेशवादी दललाई अलग राखेर जारी गरिएकोले यो संविधान स्वीकार गर्न नसकिएको स्पष्ट पारेका छन् । संयोजक यादवले संविधान संशोधन गर्नुपर्ने आफनो पार्टीको माग सम्बोधन नगरेको भन्दै सरकारको पनि चर्को आलोचना गरे ।

‘अन्धो र बहिरो यो सरकारले संविधान संशोधन गरेन,’ उनको भनाई थियो, ‘ठूला दलहरुले पनि संविधान संशोधन नगरेपछि हामीले यो संविधानलाई स्वीकार गर्ने अवस्था रहेन ।’ संविधान दिवसको अवसर पारेर शुक्रबार काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रममा बोल्दै संयोजक यादवले दुई तिहाईको बल मिचाईमा प्राप्त संघीयता र गणतन्त्र नमास्न पनि सरकारलाई सचेत गराए । उनले मधेशी जनताको बलिदानीपूर्ण संघर्षको बलमा आएको संघीयता मास्न खोजे सरकार आफै समाप्त हुने चेतावनी पनि दिए ।

संयोजक यादवले सरकारले संघीयताको धज्जी उडाएको आरोप पनि लगाए 

 

कमेन्ट

  1. Sept. 20, 2019, 5:02 p.m. हिमाल श्रेष्ठ
    उताबाट सिग्नल आयो भने त मानिन्छ हाेला नि सम्विधान ?
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...