ad
केन्द्रीय संस्करण

युरोपा लिग : युनाइटेड र आर्सनल विजयी

person explore access_timeअसोज ३, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । इङ्लिस क्लब म्यानचेस्टर युनाइटेड र आर्सनलले युरोपा लिग फुटबलमा सफलता हात पारेका छन् ।

बिहीबार राती भएको समूह ‘एल’ को खेलमा युनाइटेडले काजकस्तानको एफसी अस्तानालाई १–० गोलले हरायो । उता, समूह ‘एफ’ मा रहेको आर्सनलले जर्मन क्लब फ्रान्कफर्टलाई ३–० गोलले पराजित गर्यो ।

घरेलु मैदानमा भएको खेलमा युनाइटेडको जितमा १७ वर्षीय युवा मिडफिल्डर मासोन ग्रिनवुड नायक बने । टोलीका अधिकांश युवा खेलाडीलाई मौका दिएको यनाइटेडका लागि मासोनले ७३ औँ मिनेटमा निर्णायक गोल गरेका थिए । युनाइटेडका लागि मासोनको यो पहिलो गोल हो ।

लगातार गोल गर्ने मौका बनाएपनि युनाइटेडको थप प्रयास असफल बनेको थियो । ८०औँ मिनेटमा रासफोर्डको प्रहार पोस्टमा लागेर फर्किएको थियो । एफसी अस्तानाले गोल गर्न लायक अवसर बनाउन सकेन ।

समूहमा पहिलो जितसँगै युनाइटेडले तीन अंक बनाएको छ ।

यसैगरी समूह ‘एफ’ मा अन्तर्गत आर्सनलले १० खेलाडीमा समेटिएको फ्रान्कफर्टमाथि प्रभावशाली जित निकाल्यो । आर्सनलका लागि जोसेफ विललकले ३८औँ मिनेटमा खाता खोले । ७९औँ मिनेटमा घरेलु टोली फ्रान्कफटका डोमिनिक कोर दोहोरो पहँेलो (रातो) कार्ड पाउँदै बाहिरिएका थिए । त्यसपछि आर्सनलले दुई गोल थपेको थियो । ८५औँ मिनेटमा बुकायो साकाले गोल गर्दै आर्सनलको अग्रता दोब्बर बनाए । ८८औँ मिनेटमा पिर्रे इमेरिक औँवामियाङले गोल गर्दै आर्सनलाई फराकिलो जित दिलाए ।

समूहमा पहिलो जितसँगै आर्सनलले तीन अंक बनाएको छ । फ्रान्कफर्ट अंकविहीन छ । यही समूहको अर्काे खेलमा स्टान्डर्ड लिजेले भिटोरिया डि गुइमारेसलाई २–० गोलले हरायो । जितसँगै स्टान्डर्ड लिजेले पनि तीन अंक बनाएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.