ad
केन्द्रीय संस्करण

पूर्व अमेरिकी बेसबल खेलाडी एलेक्स रोड्रिग्ससँग चौथो पटक विवाह गर्दै गायिका जेनिफर लोपेज

person explore access_timeभदौ ३१, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: www.usatoday.com

अमेरिकी गायिका जेनिफर लोपेज चौथो पटक विवाह गर्ने तयारीमा छिन् । जेनिफरका अनुसार दुई वर्षसम्मको डेटिङपश्चात् पूर्व अमेरिकी बेसबल खेलाडी एलेक्स रोड्रिग्सले मार्च २०१९ मा विवाहका लागि प्रस्ताव गरेका थिए । त्यसकारण उनी अब यो सम्बन्धलाई गम्भीरताका साथ लिइरहेकी छिन् ।

यसअघि भइसकेको छ तीन विवाहः

जेलो नामबाट चर्चित गायकाले यसअघि क्यूबाली वेटर ओजानी नोआसँग पहिलो विवाह सन् १९९८ मा गरेकी थिइन्, जुन एक वर्षमा नै समाप्त भयो । सन् २००१ मा उनले डान्सर क्रिस जडसँग दोस्रो विवाह गरिन् र सन् २००३ मा उनको सम्बन्धविच्छेद भयो । सन् २००४ मा गायक मार्क एन्थोनीसँग सम्बन्ध जोडियो । उनीहरुको ११ वर्षे जुम्ल्याहा सन्तान म्याक्स र एम्मे छन् । सन् २०१४ मा पनि यी दुईको सम्बन्धविच्छेद भयो ।

सम्बन्ध दिगो हुनेछः

जेनिफरले उनको विवाह नचलेपछि यो सम्बन्ध भने दिगो  रहने बताएकी छिन् । जेनिफर भन्छिन्, ‘मैले बुझिसकेकी छु कि विवाह प्रेममा हुनु र एउटै घरमा बस्नु मात्रै होइन । विवाह निकै ठूलो कुरा हो । एलेक्स र मबीच सुरुदेखि नै एउटा सम्बन्ध रहेको छ र सायद उनीसँग म आफ्नो भविष्य देख्न सक्छु ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.