केन्द्रीय संस्करण

रेडियो नेपाल परिसरबाट पत्रकार पक्राउ

person explore access_timeभदौ ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– पत्रकारको पुनर्बहालीको माग सहित वार्ताका लागि सिंहदरवार गएका पत्रकारलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सोमबार निष्कासित पत्रकारको पुनर्बहालीको मागसहित वार्ताका लागि रेडियो नेपाल गएका नेपाल पत्रकार महासंघका प्रतिनिधि र पत्रकारलाई पक्राउ गरेको हो ।  

रेडियो नेपाल दिपायबाट निकालिएका पत्रकार चक्र कुँवर, प्रकाश बम र सुनिता रावललाई पुनर्बहालीको मागसहित उनीहरू रेडियो नेपालको व्यवस्थापनपक्षसँग वार्ताका लागि गएका थिए । 

वार्तामा कुरा नमिलेपछि पत्रकार महासंघका प्रतिनिधिको नेतृत्वमा रेडियो नेपाल तालाबन्दि भएको थियो । त्यसलगत्तै प्रहरीले आफुँहरुलाई गेटबाटै पक्राउ गरेको महासंघका केन्द्रीय सदस्य जन्मदेव जैसीले बताए । प्रहरीले उनीहरुलाई महेन्द्र पुलिस क्लबमा राखेको छ । 

पक्राउ पर्नेमा पत्रकार महासंघका सचिव रामप्रसाद दाहाल, केन्द्रीय सदस्य जन्मदेव जैसी, यम विरही, मिन बम, प्रेस युनियनका महासचिव अजयबाबु शिवाकोटी, दिलीप पौडेल, योगेन्द्र बलायर छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.