केन्द्रीय संस्करण

‘पारस: द अनलक्की म्यान’ बन्दै निश्चल

person explore access_timeभदौ ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– आधा दर्जन बढी फिल्म निर्माण गरेका निर्माता माधव वाग्लेले निर्देशन गर्न लागेको फिल्मको नाम फाइनल भएको छ । निर्माता वाग्लेले आफूले निर्देशन गर्न लागेको फिल्मको नाम ‘पारसः द अनलक्की म्यान’ राखिएको सामाजिक सञ्जालमार्फत जानकारी गराएका छन् । 

मंसिरबाट छायाँकनका लागि फ्लोरमा निस्किने फिल्ममा मुख्य हिरोको रुपमा निर्देशक निश्चल बस्नेत देखिनेछन् । बस्नेत वाग्ले निर्माता रहेको ‘लुट’ सिरिज फिल्मका निर्देशक हुन् । फिल्मका लागि अभिनेता सन्दीप क्षेत्री पनि फाइनल भएको बताइएको छ ।

छायाँकन सुरु नहुँदै आगामी चैत्र २८ गते रिलिज मिति घोषणा गरिएको यो फिल्मबाट समीक्षा पोखरेल अभिनेत्रीका रुपमा देखिँदै छिन् । अन्य कलाकार घोषणामा सार्वजनिक गर्ने योजना वाग्लेको रहेको छ । 

फिल्म अहिले लेखन कार्यको अन्तिम चरणमा छ । वाग्लेले नेपाली दर्शकका लागि राम्रो फिल्म दिन निर्देशनमा होमिन लागेको बताए । फिल्म आफूलाई अभागी सम्झने एक व्यक्तिको जीवन संघर्षमा आधारित रहनेछ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.