केन्द्रीय संस्करण

चाहिनेभन्दा बढी प्रशंक हुनु पनि टाउको दुखाइः तापसी पन्नू

person explore access_timeभदौ ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

फिल्मकर्मी अनुराग कश्यपको आधुनिक जीवनशैलीमा आधारित फिल्म ‘मनमर्जिया’ शनिवार रिलीज भएको छ । फिल्ममा मुख्य भूमिकामा विक्की कौशल, तापसी पन्नू र अभिषेक बच्चन रहेका छन् । जसमा तापसीले रुमीको भूमिका निभाएकी छिन् । 

तापसी पान्नूले फिल्मको प्रमोशनकै सिलसिलामा आफूलाई प्रशसंकको कारण तनाव भएको बताएकी छिन् । फिल्म शुटिङको क्रममा दिल्लीमा रहेकी तापसीले प्रशसंकको भीडको कारण किनमेल गर्न समेत नसकेको बताएकी छिन् । 

उनले भनिन्, ‘म दिल्लीमा जन्मिएकी हुँ र यही हुर्किएकी हुँ । दिल्ली मेरो सपिङको लागि अड्डा नै हो । तर अब दिल्लीको सडकमा हिँडेर शपिङ गर्नु मुश्किल भएको छ । मलाई मात्र होइन जोसँग म जान्छु उसलाई पनि निकै तनाव हुनेगर्छ ।’

उनले धेरै प्रशसंकले मन पराउँछन् भन्नेमा खुशी त लाग्छ । तर कहिले काँही परिस्थिती यति मुश्किल भइदिन्छ कि उनलाई पर्याप्त ठाउँ पनि हुँदैन । त्यसैले उनले प्रशंसकलाई हुँदैनको मतलब हुँदैन भन्ने स्वीकार्न समेत आग्रह गरेकी छिन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.