केन्द्रीय संस्करण

नेपालगञ्ज विमानस्थलमा भएको दुर्व्यवहारप्रति मन्त्री भट्टराईको आयो यस्तो विज्ञप्ति

person explore access_timeभदौ २९, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं– शनिबार साँझ नेपालगञ्ज विमानस्थलमा भएको दुर्व्यवहारप्रति संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री योगेश भट्टराईको निजी  सचिवालयले गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ । आज एक विज्ञप्ति जारी गर्दै मन्त्री भट्टराईको सचिवालयले नेपालगञ्ज विमानस्थलमा भएको दुव्र्यवहारको घटना र त्यसपछि आएका समाचारहरुप्रति समेत गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको हो ।

मन्त्री भट्टराईका स्वकीय सचिव प्रेम गुरागाइँद्वारा जारी विज्ञप्तिमा मन्त्री भट्टराईका कारण विमान उडानमा करिब १५ मिनेट ढिला हुन गएको र यात्रु महानुभावहरुमा पर्न गएको असुविधाप्रति क्षमा मागिएको छ । त्यस्तै सो समूहका केही सदस्यहरुले पूर्व युवराज पारस शाहका विरुद्ध दरबारमा सात लाख हस्ताक्षर बुझाएर आफुहरुलाई दुःख दिएको भन्दै मन्त्री भट्टराईमाथि दुव्र्यवहार गरिएको दाबी गरिएको छ ।

विज्ञप्तिमा यात्रु महानुभावहरु र बुद्ध एयरले देखाएको समझ्दारीप्रति हार्दिक आभार प्रकट गरिएको छ । तर घटना र घटनापछि सोही समूहका सदस्यहरुले व्यक्त गरेको विचारप्रति भने गम्भीर आपत्ति जनाइएको छ । 
यस्तो छ सचिवालयले जारी गरेको विज्ञप्ति: 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.