केन्द्रीय संस्करण

जोर्डनसँग नेपालको फराकिलो हार

person explore access_timeभदौ २९, २०७६ chat_bubble_outline0

नेपाली युवा टोलीले फराकिलो हारबाट एएफसी यू–१६ च्याम्पियनसिप छनोट फुटबलको यात्रा सुरु गरेको छ । समूह ‘ए’ मा रहेको नेपाल शनिबार राति भएको पहिलो खेलमा आयोजक जोर्डनसँग ७–० गोलले पराजित भयो । नेपालले पहिलो हाफमै पाँच गोल खाएको थियो ।

१६औं मिनेटमा अहमद अब्दुल्लाहले गोल गर्दै जोर्डनलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । १९औं मिनेटमा अली अहमद हाजाबीले जोर्डनको अग्रता दोब्बर बनाए । २०औं मिनेटमा अब्देल काडेर अलालेमले तेस्रो गोल गरे । ४२औं मिनेटमा मोहमद खालेद अबिडाटले चौथो गोल थपे । ४४औं मिनेटमा अब्देलले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गरे ।

४७औं मिनेटमा अब्देलले ह्याट्रिक पूरा गरे । ८०औं मिनेटमा सराज मुनिरले गोल गर्दै जोर्डनलाई फराकिलो जित दिलाए । नेपाली टोली दुई साता अघि मात्र साफ यू–१५ च्याम्पियनसिपको उपविजेता बनेको थियो । त्यसपछि छोटो तयारी गरेर जोर्डन पुगेको नेपाली टोलीले पहिलो खेलमै लज्जास्पद हार खेप्यो । सन् २०२० मा आयोजना हुने च्याम्पियनसिपको छनोट अन्तर्गत समूह ‘ए’ मा नेपाल सहित कुवेत, ताजकिस्तान र दक्षिण एसियाली देश श्रीलंका छ । नेपालले अब दोस्रो खेल सोमबार कुवेतसँग खेल्नेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.