केन्द्रीय संस्करण

लिभरपुलको अपराजित यात्रा जारी

person explore access_timeभदौ २८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी-लिभरपुलले इङ्लिश प्रिमियर लिग फुटबलमा अपराजित यात्रा कायम राखेको छ । लिग अन्तर्गत शनिबार भएको खेलमा लिभरपुलले न्युक्यासल युनाइटेडलाई ३–१ गोलले हरायो । यससँगै लिभरपुलले न्युक्यासलविरुद्ध एकसयौंं खेलसम्म अपराजित यात्रा पनि कायम राखेको छ । घरेलु मैदानमा लिभरपुलले सुरुवाती अग्रता उल्टाएर जित निकालेको हो ।

 लिभरपुलको जितमा साडियो मानेले दुई गोल गरे । मोहमद सलाहले एक गोल गरे । न्युक्यासलका जेट्रो विलिम्सले एक गोल गरे । खेलमा सुरुवाती अग्रता न्युक्यासलले लिएको थियो । सातौं मिनेटमा जेट्रोले गोल गर्दै न्युक्यासललाई अग्रता दिलाए । २८ औं मिनेटमा मानेले गोल गर्दै लिभरपुललाई खेलमा फर्काए ।

४० औं मिनेटमा मानेले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै लिभरपुललाई अगाडी बढाए । त्यसपछि ७२औं मिनेटमा सलाहले गोल गर्दै लिभरपुललाई फराकिलो जित दिलाए । जितसँगै शीर्ष स्थानमा रहेको लिभरपुलले पाँच खेलबाट १५ अंक बनाएको छ । न्युक्यासलको समान खेलबाट चार अंक छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.