केन्द्रीय संस्करण

रियलको म्याड्रिडको प्रतिस्पर्धात्मक जित

person explore access_timeभदौ २८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी- इडेन हाजार्डको डेब्यु खेलमा रियल म्याड्रिडले स्पेनिस ला लिगा फुटबलमा प्रतिस्पर्धात्मक जित निकालेको छ । घरेलु मैदानमा शनिबार भएको खेलमा रियलले लिभान्तेलाई ३–२ गोलले पराजित गर्यो । अघिल्ला खेलमा चोटका कारण हाजार्ड टोली बाहिर थिए । उनी यसै सिजन इङ्लिस क्लब चेल्सीबाट रियलमा आवद्ध भएका हुन् ।

तीनवटै गोल पहिलो हाफमा गरेको रियलको जितमा करिम बेन्जेमाले दुई गोल गरे । बेन्जेमाले २५ औं मिनेटमा खाता खोलेका थिए । बेन्जेमाले ६१औं मिनेटमा अर्को गोल थप्लै टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । कासेमिरोले ४०औं मिनेटमा तेस्रो गोल गरेका थिए । पहिलो हाफमा ३–० गोलले अगाडी बढेको रियलले दोस्रो हाफमा गोल गर्न सकेन ।

त्यसपछि ४९औं मिनेटमा लिभान्तेका बोर्जा मायोरलले गोलगर्दै टोलीलाई खेलमा फर्काउने प्रयास गरेका थिए । ७५ औं मिनेटमा गोन्जालो मेलेरोले दोस्रो गोल गरेपनि लिभान्तेले हार टार्न सकेन । जितसँगै रियलले चार खेलबाट आठ अंक बनाएको छ । लिभान्तेको समान खेलबाट ६ अंक छ । शनिबारनै भएको अर्को खेलमा एथलेटिक बिल्बाओ र मालोर्काले गोलरहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । बराबरीसँगै बिल्बाओले चार खेलबाट आठ अंक बनाएको छ । मालोर्काको चार अंक छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.