केन्द्रीय संस्करण

पेस्तोलसहित एक पक्राउ

person explore access_timeभदौ २८, २०७६ chat_bubble_outline1

जनकपुर । धनुषामा एकजनालाई सशस्त्र प्रहरीले हतियारसहित पक्राउ गरेको छ ।

सशस्त्र प्रहरीको एक टोलीले जनकपुरस्थित सोहनामा चेकजाँच गर्दा धनुषाको धनौजी गाउपालिका – २ बस्ने ३२ वर्षीय मनिष मिश्रको साथबाट १ थान कटुवा पेस्तोल, ७.६२ एमएमको २ राउण्ड गोली र एक थान साइकलसहित पक्राउ परेको सशस्त्र प्रहरी उपरिक्षक गणपति राजेश उप्रेतीले जानकारी दिए ।

जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका–२५ स्थित सोहनामा सशस्त्र प्रहरीको गणबाट सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक सुरेन्द्र कुमार झाको कमाण्डमा रहेको ४ जनाको टोलीेले चेकजाँच गर्ने क्रममा अभियुक्त मिश्र हतियारसहित पक्राउ परेको उप्रेतीले बताए ।

पक्राउ परेका मिश्रलाई थप अनुसन्धानको लागि नेपाल प्रहरीलाई बुझाइएको छ । 

कमेन्ट

  1. Sept. 14, 2019, 4:29 p.m. Saroj yadav
    सहि र सत्य समाचार पढ्न पाउछु धेरै खुसि लगियो
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...