केन्द्रीय संस्करण

भायनेटको ‘दशैं तिहार टिभीको उपहार’ योजना

person explore access_timeभदौ २७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालको पहिलो एफटीटीएच इन्टरनेट सर्भिस प्रोभाइडर भायनेट कम्युनिकेसन्स्ले यही भाद्र २६ गतेदेखि दशै र तिहारलाई मध्यनजर गर्दै आफ्नो ग्राहकहरुको लागि “भायनेट दशै तिहार टिभीको उपहार” नामक नयाँ अफर ल्याएको छ । 

यस अफर अन्तर्गत भायनेटका ग्राहकहरुले अतिरिक्त स्पिडको इन्टरनेट र २३० भन्दा बडी च्यानल भएको एनईटीटीभीको साथ स्काई वर्थको ३२ र ४० इन्च टिभी भारी छुटमा प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।  इन्टरनेट र टिभीका ग्राहक बन्ने सम्पूर्ण ग्राहकहरुले ३२ र ४० इन्चको स्काई वर्थका एलईडी टिभी घरमै लैजान सक्नेछन् ।

वार्षिक २५,९९० प्लस भ्याटको मुल्यमा ग्राहकहरुले ५० एमवीपीएस स्पिडको इन्टरनेट र २३० भन्दा बडी च्यानल भएको एनईटीटीभीको साथ स्काई वर्थको ३२ इन्च टिभी घरमै लैजान सक्नेछन् । ग्राहकहरुको सुभिधा र ईच्छालाई मध्यनजर गर्दै भायनेट कम्युनिकेसन्स्ले स्काई वर्थको ४० इन्च टिभि र इन्टरनेटको कम्बो प्याक पनि ल्याएको छ । 

वार्षिक ३४,५४५ प्लस भ्याटको मुल्यमा ग्राहकहरुले ५०एमवीपीएस स्पिडको इन्टरनेट र २३० भन्दा बडी च्यानल भएको एनईटीटीभीको साथ स्काई वर्थको ४० इन्च टिभी घरमै लैजान सक्नेछन् र साथै प्रथम २०० जना ग्राहकहरुले थप रु १४७५ को डिस्काउन्ट पाउनेछन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.