विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

आशिष थापा

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

६४

श‌ंकर खराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५६७४

प्रेम प्रसाद गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

५४६

कृष्ण बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५२८४८

रन बहादुर दमै

देशभक्त समाज

संजय तिमिल्सिना

मौलिक जरोकिलो पार्टी

४९

अनिल कुमार राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

४४

नबराज बास्तोला

स्वतन्त्र

-
३९

डिल बहादुर गुरुङ

स्वतन्त्र

-
३४

शुसिला के.सी. (अधिकारी)

विवेकशील साझा पार्टी

३३८

सृजना देवी रिजाल कार्की

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

३२

खडक राज पौडेल

स्वतन्त्र

-
३०३०

सुनिल बहादुर कोइराला

स्वतन्त्र

-
२७

भोज राज त्रिपाठी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
२६

सरण सिंह मोक्तान

जनमत पार्टी (जपा)

२५

विमल वहादुर कार्की

स्वतन्त्र

-
१७

मुना वानीया

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

१४९

गोविन्द प्रसाद शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

१४

किशान सिहं गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

-
१३५

मुक्‍ती नाथ सुबेदी

नेपाली जनता दल

१२२

राम राज अधिकारी

स्वतन्त्र

-
११०

भोज राज खनाल

सचेत नेपाली पार्टी

१०८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सोम माया वि क

स्वतन्त्र

-
६५

रन्जना कुमारी सेन पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५६९९

कोपिला रानाभाट

नेपाली काँग्रेस

५६६६३

सोनी परियार

सचेत नेपाली पार्टी

४८

माधव भण्डारी

विवेकशील साझा पार्टी

२६४

शितला थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

१९

पदम बहादुर गुरुङ्ग

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

१३४

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मैत लाल गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२

भानु भक्त अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३०

सीता गुरुङ

नेपाली काँग्रेस

११०४

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अरुण विक्रम राणा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८७

जिवन खाती

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

दिपक शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६६१

अन्जु विश्वकर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२५

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्णु शंकर ख्वाउजु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६१६

मान वहादुर भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७

महेश उदास

स्वतन्त्र

-
१४०

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लोक नाथ भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

मदन कुमार मुल्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७५४

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पदम लाल तिमिल्सिना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७३

नारायण प्रसाद वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३३

पुष्‍प राज बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३१२

प्रमोद कोइराला

नेपाली काँग्रेस

१००१

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रेम वहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

-
५०

जगत वहादुर पहारी

नेपाली काँग्रेस

१४३९

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डण्ड पाणी आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७१

अभिषेक थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७२

किशोर बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८४

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सरिता कुँवर

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

बाबु राम चालिसे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२००

शारदा गिरी

नेपाली काँग्रेस

१५२५

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रेम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८५५

मान बहादुर कामी

नेपाल दलित पार्टी

-

वम बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३७८

भिम बहादुर कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१६

हरि बहादुर भुजेल

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

१४

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पवित्रा देवी गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९८७

लक्ष्मण के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९०

नृमती बुढाथोकी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३७

भरतकाजी ढुङ्गाना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६१

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण प्रसाद वाँस्तोला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२२

मोहन घिमिरे

स्वतन्त्र

-
१८

मिन वहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७१०

चिन्ता मणी खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५५

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अमृत आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६२

गोविन्द प्रसाद घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११८

देश भक्त के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१११३

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

इन्द्र राज वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

अमृत बहादुर विश्कर्मा

स्वतन्त्र

-
४४

बसन्त राज वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२३४

युवराज वराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५०

विष्णु प्रसाद बराल

स्वतन्त्र

-

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुजन कार्की

स्वतन्त्र

-
७७

एलेक्स गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३१

आइत सिंह गुरुङ

स्वतन्त्र

-

सिता देवी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

डेल बहादुर गुरुङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७५४

कृष्ण वहादुर कुवँर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४६

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चित्र बहादुर भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५१६

पर्स वहादुर खत्री

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३३

मिन बहादुर गिरी

नेपाली काँग्रेस

१७०२

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१७०

राम चन्द्र शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७१

भिमसेन शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम प्रसाद शर्मा (पौडेल)

राष्ट्रिय जनमोर्चा

ओम बहादुर पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५७३

धन विक्रम मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३७

देव राज आचार्य

नेपाली काँग्रेस

२५४२

दिपेन्द्र बराल

स्वतन्त्र

-
२२

चन्द्र बहादुर आले

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०६

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु शर्मा तिमिल्सीना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७०२

महेन्द्र गोपाल थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७

पुस्कल बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६४०

पुर्ना खड्का विस्वकर्मा

स्वतन्त्र

-
१२

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विमल के.सी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२

इमान राज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२५०३

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

महेन्द्र अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

७९५

उदय बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७०

तोरण बहादुर गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

-
४४८

शुसिल वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२४२

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लक्ष्मण सुनार

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

२७

पूर्ण बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१८११

भीम बहादुर शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०८

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सविन बराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९३

प्रकाश चन्द्र गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७५२

सरिता क्षेत्री

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३०

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मिन प्रसाद लामिछाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७८

शिवलाल पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३७३

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नविन बस्ताकोटी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४८

राम चन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८०४

बल राम सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७५

गंगा बहादुर थापा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

७२

सोमनाथ अधिकारी

स्वतन्त्र

-
५२

तिर्थ बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२१३

मिलन प्रसाद वाँस्तोला

स्वतन्त्र

-

वडा नं २६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अनिल परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९८

टिकाराम अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८१

नारायण प्र।साद लामिछाने

स्वतन्त्र

-
५४

पवन ढुङ्गाना

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

सूर्य नाथ भण्‍डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७५०

विरेन्द्र रानाभाट

स्वतन्त्र

-
१६

चन्द्र ज्योति ढुङ्गाना

विवेकशील साझा पार्टी

१०

कर्ण बहादुर विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

-

वडा नं २७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खुम बहादुर परियार

स्वतन्त्र

-

आत्मा राम सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७४

विशाल तिमिल्सिना

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२

सूर्य मणि लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९४०

वडा नं २८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्‍याम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३११

प्रदिप अधिकारी

स्वतन्त्र

-
२०

बैन बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५०६

कृष्ण कुमार जैसी तिवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५

वडा नं २९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ओम बहादुर थापा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८०

सुदेव गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

१६७४

वडा नं ३०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सोमनाथ वास्तोला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१४९

पृथ्वी नारायण कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२११

सुजन कमर

स्वतन्त्र

-
२१

वडा नं ३१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम प्रसाद गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३४

चिरन्जीवी बन्जरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७३७

वडा नं ३२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्द्र भुपाल तिवारी

स्वतन्त्र

-

भुवनी प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८५३

खम बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९७४

नारायण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७०

निरुता वि.क.

स्वतन्त्र

-
१७

वडा नं ३३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ओम बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६७

हेम बहादुर थापा पराजुली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४७

लोक नाथ पौडेल

स्वतन्त्र

-

शिव प्रसाद आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२६३३

नर बहादुर फकामी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१३

नारायण बहादुर मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१३