विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सपना महर्जन

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

८७

मोहन राज शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

८७

अष्ट बहादुर महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५५५४

अशोक महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

४३१

राजेन्द्र थापा मगर

स्वतन्त्र

-
४०

सरिना लाखे (जोशी)

स्वतन्त्र

-
३११

सपना श्रेष्ठ

मौलिक जरोकिलो पार्टी

२८

हरि कृष्ण ब्यञ्जनकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४५६०

सुरेश महर्जन

स्वतन्त्र

-
१९

उज्वल कृष्ण श्रेष्ठ

विवेकशील साझा पार्टी

१५८५

बासुदेव अमात्य

जनमत पार्टी (जपा)

१५

सनि कपुर महर्जन

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

१३६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सरमिस्ता श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

९३

राजन खड्का

स्वतन्त्र

-
७८१

स्वर्णिमा शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७७७८

अजर मान जोशी

स्वतन्त्र

-
७०२९

ममिता श्रेष्‍ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

४४६

कुसुम वज्राचार्य

जनमत पार्टी (जपा)

३८

सुबिन कुमार शाक्य

स्वतन्त्र

-
३७३

जानकी प्रधान

नेपाल सुशासन पार्टी

२६२

बाबु राज बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१८७५२

रत्न ब्यञ्जनकार

स्वतन्त्र

-
१८६

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

निर्मल शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८

ध्रुब लाल तण्डुकार

नेपाली काँग्रेस

४२५

सुशील सापकोटा

स्वतन्त्र

-
४१

दिनेश तण्डुकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३५१

रविन तण्डुकार

स्वतन्त्र

-

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पुरुषोत्तम थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६०४

विनय प्रसाद जोशी

नेपाली काँग्रेस

५६०

भरत सिंह के.सी.

स्वतन्त्र

-

कृष्ण कुमार सिलवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०१

लक्ष्मी गुरुङ्ग(सिंह)

स्वतन्त्र

-

शिव महर्जन

स्वतन्त्र

-

सजीव के.सी.

स्वतन्त्र

-

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाल कृष्ण महर्जन

नेपाली काँग्रेस

८४२

अष्ट बहादुर महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३८६

ज्ञानेन्द्र विडारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८३

वडा नं ४

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्तोष खड्का

नेपाली काँग्रेस

७३९

देव कुमार खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९२

आषिस बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१८६

नारायण के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३६९

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्जीब पाण्डे

नेपाली काँग्रेस

५९२

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

यश कुमार शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५७६

रमिता शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३१

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्द्र महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५८९

सिता राम महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

११

वडा नं ८

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६३२

रविन महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६१

बाबु रत्‍न महर्जन

नेपाली काँग्रेस

२९

राज मान महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२२२

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिपेन्द्र श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

सुनिल महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२५५

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विर बहादुर तामाङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८०

नरसिंह व्यञ्जनकार

स्वतन्त्र

-
५४३

रघु नाथ दुलाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुविन शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६८४

इन्द्र मान महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६७८

सुरेश मान महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६२८

विगेन शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११०

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र अवाले

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९८

विरेन्द्र ताम्राकार

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

२४

दस लाल अवाले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३१

बाबु राजा महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

२००

सुनिल शाक्य

नेपाली काँग्रेस

११९९

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

निरन के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६८९

जितेन्द्र गजुरेल

नेपाली काँग्रेस

६४२

गगन के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२७६

राम चन्द्र बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१८९

अनिता कुमार राउत

विवेकशील साझा पार्टी

१६

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नौराज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९७०

ऋषि प्रसाद गजुरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४५०

कुवीर सुब्बा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४२३

राज कुमार भण्डारी

स्वतन्त्र

-
३०

राम वावु महत

स्वतन्त्र

-
१२९

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाबु रत्‍न महर्जन

स्वतन्त्र

-
-

कमल कुमार विष्‍ट

नेपाली काँग्रेस

७७४

संगीता शिल्पकार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-

तोफा राई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३९

सुदर्शन मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१०३३

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्रामनेर कोण्डण्य (विसनतर शाक्य)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६३४

राजेन्द्र शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४२१

सुप्रभा शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६३८

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिर्थ महर्जन

नेपाली काँग्रेस

६०२

केशब बहादुर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१७

भाई काजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१७

प्रेम नाथ श्रेष्ठ

विवेकशील साझा पार्टी

१८

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पुस्कर के सी

नेपाली काँग्रेस

७०४

पुरुषोत्तम खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२८६

राम प्रसाद थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१२

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रत्‍न भक्त महर्जन

स्वतन्त्र

-
७४

बिनोद ताम्राकार

स्वतन्त्र

-
७३८

सुरेश शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६१

लक्ष्मी कुमारी श्रेष्ठ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३२

दिपक श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४६

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्याम गोपाल डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८५

सरोज शाक्य

विवेकशील साझा पार्टी

७५

इन्द्र मुनि शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८४

ज्ञानी बाबु महर्जन

स्वतन्त्र

-
४६२

धन बहादुर महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११८३

राजाराम महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नरेश महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

नेपाल डंगोल

नेपाली काँग्रेस

७५०

पंच राम महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०

ज्ञान भक्त डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११८०

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रवि कुमार महर्जन

नेपाली काँग्रेस

८५९

कमल कृष्‍ण के.सी (खत्री )

स्वतन्त्र

-
८३

विनेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७७३

महेन्द्र बम्हचार्य

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

३६

सुरेश तुलाधर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९२

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुन्दर कृष्ण महर्जन

नेपाली काँग्रेस

५२३

राजेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४५९

सुदर्शन के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७८

सर्मिला बानियां

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

११

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्याम हरी महर्जन

नेपाली काँग्रेस

८९७

नबिन कुमार खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४८१

हरि शरण गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२०८

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र के.सी.

नेपाली काँग्रेस

८४०

नारायण बहादुर खड्का

स्वतन्त्र

-
३७८

ऋषभ रिसाल

स्वतन्त्र

-
३५

रवि शाही ठकुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६

रामहरि खडका

स्वतन्त्र

-
१४

विदुर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११९

रविन्द्र थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११८

वडा नं २६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मान भक्त महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

५३

जित मेल महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९९

उत्तम कुमार थापा

नेपाली काँग्रेस

३९१

कमल थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२२

पुरुषोत्तम कुमार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५९

वडा नं २७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

काशिमाया लवट महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

बद्री बहादुर महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५१३

चिनी राज महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८१

ज्योती कुमार थापा

नेपाली काँग्रेस

३२१

वडा नं २८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५०४

रत्न गोविन्द महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४१२

रविन्द्र महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३२४

ज्ञानेन्द्र महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१६

राजु महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

१६४

खगेन्द्र महर्जन

स्वतन्त्र

-
१३

वडा नं २९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रविन्द्र महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हरि कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

अमृत बहादुर महर्जन

नेपाली काँग्रेस

३९४

सादु राम महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

२४

पुष्प रत्न महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५६