विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

संजय कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५३८२

मुकेश साह

स्वतन्त्र

-

प्रेम कुमार

स्वतन्त्र

-

सरस्वती देवी चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७७७९

माधव प्रसाद त्रिपाठी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३०२

पार्वती अधिकारी

स्वतन्त्र

-

राज कुमार न्यौपाने

स्वतन्त्र

-

कृष्ण कुमार अधिकारी

स्वतन्त्र

-

विशाल चौलागाई

स्वतन्त्र

-

उमानन्द कडेंल‌

स्वतन्त्र

-

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विपि मोक्तान

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०२७

सुष्मा मिश्र

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२३१

मेघा शाही

नेपाली काँग्रेस

१५८४२

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम दास धौजु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३२

धिरज पुडासैनी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३१

तारा बहादुर बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२४१

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलक बहादुर श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७५४

विजय बोम्जन

नेपाली काँग्रेस

६१७

नेत्र बहादुर श्रेष्ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३७

यादव अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३६

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिनेश सुबेदी

नेपाली काँग्रेस

५९३

जगन्नाथ घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०२

मनेजर सहनी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

यथार्थ सिंह क्षेत्री

स्वतन्त्र

-
१९

कृष्‍ण प्रसाद खनाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विश्‍वास कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भागवत चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५६३

विनोद सापकोट

नेपाली काँग्रेस

५०३

राम प्रसाद पाठक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१

पूर्ण चन्द्र तिमल्सिना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३७

अर्जुन ढकाल

स्वतन्त्र

-

विष्णु पौडेल

स्वतन्त्र

-

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

महेन्द्र नारायण चौधरी

स्वतन्त्र

-

मोहित चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३९२

वृजमोहन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२७२

पहलमान चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१२२

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

फजेआलम अँसारी

नेपाली काँग्रेस

३६७

मनोज कुमार दनुवार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२०६

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुगले आजम मंसुर

नेपाली काँग्रेस

४६०

अफताव आलम ठकुराई

स्वतन्त्र

-

जागेश्‍वर गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

राजु राज गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२९४

जगरनाथ ठाकुर

स्वतन्त्र

-

राजकिशोर प्रसाद साह कलवार

स्वतन्त्र

-

जगत प्रसाद साह कलवार

स्वतन्त्र

-

जय प्रकाश यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामबाबु राउत कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६५३

बदरी सहनी गोढी

नेपाली काँग्रेस

४५५

गणेश प्रसाद जयसवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भुदेव प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२६७

बिरेन्द्र प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

२२१

लश्र्‍मीकान्‍त प्‍यारेलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१७

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सरोज कुमार राउत

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२६

राम कुमार महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४३४

सुरज प्रसाद साह

स्वतन्त्र

-

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विनोद प्रसाद तेलि

राष्ट्रिय जनमोर्चा

हरदेव राउत विन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०

विनोद प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

उदय नारायण खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१९

बजरंगी प्रसाद साह

नेपाली काँग्रेस

१२६

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लालबाबु प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६६३

इश्‍वर कुमार ढकाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५७७

मुकेश प्रसाद चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०

गणेश कोईराला

स्वतन्त्र

-

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामचन्‍द्र राय

नेपाली काँग्रेस

-

राज कुमार खाँ थारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रजिन्‍द्र प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३१२

वडा नं १४

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चयन गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

भरत प्रसाद भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जिवनाथ गौतम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

दिपक दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

वडा नं १५

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राज कुमार अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

राजु तिमल्‍सिना

नेपाली काँग्रेस

-

राम प्रसाद लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जीवन कुमार भट्टराई

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

जोख बहादुर अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राम कुमार विष्ट

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं १६

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरिदेव खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

नमराज सञ्जेल

नेपाली काँग्रेस

-

केदार नाथ बजगाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

रमेश चन्‍द्र घिमिरे

स्वतन्त्र

-
-

कमल प्रसाद नेपाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

वडा नं १७

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भीम बहादुर गंतान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

नवराज बहादुर खड्का

नेपाली काँग्रेस

-

वडा नं १८

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बसन्त कुमार खतिवडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

चर्तुर बाबु वाग्ले

नेपाली काँग्रेस

-

शिव प्रसाद ढुंगाना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

ईश्‍वर प्रसाद चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं १९

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुधन दास तत्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

महेन्द्र राउत

नेपाली काँग्रेस

-

दिपेन्द्र कुमार क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुरेन्द्र कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

-
-

ओहिद मिया अंसारी

स्वतन्त्र

-
-

रामेश्‍वर प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

-
-

शशि कुमार क्षेत्री

स्वतन्त्र

-
-

सुरेश प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

-
-

सुशिल प्रसाद चौधरी

स्वतन्त्र

-
-

वडा नं २०

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रसुल मिया असारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

इनरदेव राउत अहिर

नेपाली काँग्रेस

-

विसुन महरा चमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

प्रकाश चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

नारायणदत्त शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

प्रविन कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं २१

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुवास श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

राज कुमार मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

-

विकास साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

कृष्ण वहादुर ठकुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सरिता प्रसाई

स्वतन्त्र

-
-

मुन्ने काजी मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गम्विर नेपाली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं २२

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिपेन्‍द्र लामा (मुक्तान)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

शेखर काजी रुम्बा

नेपाली काँग्रेस

-

प्रेमबहादुर लोप्चन तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

वीर बहादुर मोक्तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

प्रहलाद बहादुर ठकूरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुर्यबहादुर थिङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं २३

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुस्तकिम अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

ताहिर हुसेन मियाँ मँसुरी

नेपाली काँग्रेस

-

सम्तुल्लाह मिया मंसुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रहिमलुहा मंसुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

महम्द कादिर देवान

स्वतन्त्र

-
-

असलम देवान

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं २४

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सेराजुल अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

-

सुलतान अंसारी

नेपाली काँग्रेस

-

इलियास मियाँ

स्वतन्त्र

-
-

कलामुदिन मियाँ अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-