केन्द्रीय संस्करण

पलजी के सँधै अरुले छोडेको फिल्म मात्र गर्ने ?

person explore access_timeभदौ १८, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं –म्युजिक भिडियोका स्टार हुन् पल शाह । तर उनको त्यो स्टारडमले फिल्ममा भने कमाल देखाउन सकेन । उनी अभिनित प्राय फिल्म फ्लप छन् । तर पनि उनी लगातार फिल्म गरिरहेका छन् । पल अहिले फिल्म ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’को छायाँकनमा व्यस्त छन् । यसपछि उनको अभिनय ‘तिमीसँगै हुने मन छ’मा रहने चर्चा छ । यस फिल्ममा उनले अभिनेत्री दीपिका प्रसाईसँग रोमान्स गर्ने केही मिडियाले समाचार समेत बनाइसकेका छन् ।

‘तिमीसँगै हुने मन छ’ निर्देशक दिवाकर भट्टराइले बनाउन लागेको फिल्म हो । दिवाकरले यसअगाडि ‘ऐश्वर्या’ र ‘इस्टुपिट मन’ जस्तो मनछुने फिल्म बनाएका थिए । अनमोल केसी अभिनित केही पहिले प्रदर्शनमा आएको फिल्म ‘क्याप्टेन’ पनि उनले नै निर्देशन हुन् । 

दिवाकरले ‘तिमीसँगै हुने मन छ’ आफ्नै निर्माण निर्देशनमा बनाउन लागेको फिल्म हो । यो फिल्ममा यस अगाडि आर्यन सिग्देलको अभिनय रहने चर्चा थियो । तर केही समयपछि स्क्रिप्टको कारणले उनले फिल्म छोडेको हल्ला समेत चल्यो ।

अहिले यो फिल्ममा पल रहने समाचार बाहिर आएको छ । हुन त एक कलाकारले छोडेको फिल्ममा अर्काे कलाकार भित्रुन सामान्य नै हो ।  अभिनेता पलका हकमा भने अरुले छोडेको फिल्ममा भित्रिनु कुनै नौलो कुरो पनि होइन । उनी अरुले छोडेको फिल्ममा सजिलै भित्रिने गर्दछन् । 

त्यसको उदाहरण ‘बीर बिक्रम २’ लाई लिन सकिन्छ । अभिनेता आकाश श्रेष्ठले मुर्हुतपछि छोडेको यो फिल्ममा उनी सजिलै भित्रिएका थिए । तर उक्त फिल्म हिट भने हुन सकेन । त्यसो त ‘तिमीसँगै हुने मन छ’का निर्देशक दिवाकरले भने पलसँग फिल्म अभिनयको बिषयमा कुरा मात्र भइरहेको बताएका छन् । दिवाकरका अनुसार उनी फिल्मका लागि फाइनल हुन बाँकी छन् ।

यस फिल्मका लागि उनी फाइनल भए उनको र अभिनेत्री दीपिका प्रसाइको फिल्मी रोमान्स दर्शकले देख्न पाउँनेछन् । जुन दर्शकले अहिलेसम्म हेर्न पाएका छैनन् । तर यस बिषयमा पललाई मिडियाको एउटा प्रश्न भने अवश्य तेर्सिनेछ – पल जि के सधै अरुले छोडेको फिल्म मात्र गर्ने ?

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.