केन्द्रीय संस्करण

मिस्टर वर्ल्डको उत्कृष्ट १२ भित्र नेपाली अक्षय

person explore access_timeभदौ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै ‘मिस्टर वल्ड २०१९’मा सहभागी अक्षय रायमाझी प्रतियोगिताको उत्कृष्ट १२ भित्र पर्न सफल भएका छन् । फिलिपिन्सको मनिलामा आयोजना भइरहेको प्रतियोगितामा अक्षय विश्वका ६० बढी राष्ट्रका प्रतिनिधिलाई पछि छोड्दै उनी उत्कृष्ट १२ भित्र पर्न सफल भएका हुन् । 
आफू उत्कृष्ट १२ भित्र परेको खुसी अक्षयले आफ्नो फेसबुक मार्फत शेयर गरेका छन् । 
अक्षयले नेपाली कलासंस्कृति झल्कने पहिरन सहित काल भैरव नाँच प्रतियोगितामा प्रस्तुत गरेका थिए । उनको नाँच प्रतियोगितामा मन पराइएको थियो । उनले आगामी शुक्रबार हुने मिस्टर वल्र्डको अन्तिम स्पर्धामा पनि सहभागी हुन पाउने छन् । 
अक्षय ‘मिस्टर नेपाल २०१७’का बिजेता हुन् । मिस्टर नेपाल आयोजक संस्था एक्सपोज नेपालले उनलाई ‘मिस्टर वल्ड’मा नेपालको प्रतिनिधिको रुपमा पठाएको हो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.