केन्द्रीय संस्करण

‘जाइरा’ युनिटलाई इटहरिमा लाखे नृत्यले स्वागत

person explore access_timeभदौ ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– फिल्म ‘जाइरा’ युनिट काठमाडौं फर्किएको छ । केही दिनअगाडि अभिनेत्री नम्रता श्रेष्ठ सहितको कलाकारको युनिट लिएर मोफसल प्रचारमा निस्किएको यो युनिट मंगलबार काठमाडौं फर्किएको हो ।
नेपाली फिल्मको लागि राम्रो व्यापारिक स्टेशन मानिने पोखरा, चितवन तथा पूर्वको धरान र इटहरीमा प्रचारमा फिल्मको प्रचारसहित विभिन्न कार्यक्रम सकाएर युनिट काठमाडौं फर्किएको कार्यकारी निर्माता प्रसन्न गोपालीले जानकारी दिए ।

प्रचारको क्रममा फिल्म युनिटले सोमबार इटहरी पुगेको एक सांस्कृतिक कार्यक्रम सहित इटहर िपुगेको युनिलाई त्यहाँका स्थानियले लाखे जुलुस निकालेर स्वागत गर्दै बजार समेत परिक्रममा गराएका थिए ।
कलाकार इटहरि आएको खुसीमा लाखे आफुहरुले जुलुस निकालिएको स्थानीय युवाहरुले बताए ।

फिल्म प्रचारमा इटहरी फिल्मकी मूख्य पात्र अभिनेत्री नम्रता श्रेष्ठ, अभिनेता प्रमोद अग्रहरी, कलाकार सम्राट मगर लगायत पुगेका थिए ।  कार्यक्रममा अभिनेत्री नम्रताले मिक्स मार्शल आर्ट फाईटसँग नेपाली त्यति धेरै परिचित नभएकोले बताउँदै फिल्म ‘जाइरा’ दर्शकका लागि नौलो स्वाद हुने बताइन् । उनले ‘जाइरा’ एक्सन मनपर्ने दर्शक मात्र नभएर सबै दर्शकका लागि उपयुक्त फिल्म भएको दाबी गरिन् । 

अभिनेता प्रमोद अग्रहरीले ‘जाइरा’मा आफु नेगेटिभ भूमिकामा नभएको बताए । उनले फिल्मको सस्बेन्स खुल्ने डरले भूमिका खुलाउन नमिल्ने बताए । यात्राको क्रममा निर्माण युनिटले पोखरा, चितवन र धरानमा पत्रकार सम्मेलन गरेर फिल्मको सबै पक्षका बारेमा जानकारी दिएको थियो ।

आशुतोष राज श्रेष्ठको निर्देशन रहेको ‘जाइरा’को निर्माता  प्रनिता श्रेष्ठ हुन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.