केन्द्रीय संस्करण

‘लक्का जवान’ को शुभमुहूर्त

person explore access_timeभदौ २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– हाँस्यकलाकार शिवहरि पौडेलले निर्देशन गर्न लागेको फिल्म ‘लक्का जवान’ को मुहूर्त गरिएको छ । सोमबार बिहान ललितपुरको बंगलामुखी मन्दिरमा फिल्मको स्क्रिप्ट, क्यामेरा र क्ल्याप पूजा गरेर शुभमुर्हुत गरिएको हो । 

मुर्हूतमा फिल्मका कलाकार तथा प्राबिधिकको सहभागिता रहेको थियो । बुधबारदेखि काभ्रेबाट छायाँकन सुरु हुने फिल्ममा किरण केसी, दीलिप रायमाझी र शिवहरि पौडेल कार्यकारी निर्माता, अनसुया श्रेष्ठ वन्त निर्माता र राजाराम पौडेल, दीपेन्द्र खनिया, सुरेन्द्र केसी, सुशील अर्याल, डेजी अर्याल र राज केसी सहनिर्माताको रुपमा रहेका छन् । 

सामाजिक कथावस्तुलाई कमेडी शैलीमा प्रस्तुत गरिने बताइएको फिल्मको प्रस्तुतकर्तामा ध्रुव पन्त छन् ।  निर्देशक पौडेलसहित फिल्ममा किरण केसी, दीलिप रायमाझी, प्रियंका कार्की, वर्षा शिवाकोटी, सलोन बस्नेत, राजाराम पौडेल, सुरेन्द्र केसी, सरोज खनाललगायतका कलाकारहरुको पनि अभिनय रहनेछ ।

कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी रहने फिल्मका गीतमा बाबुल गिरीले संगीत भरेका छन् । मित्र डि. गुरुङले सम्पादन रहने फिल्मका छायाँकार पुरुषोत प्रधान हुन् । फिल्म चैत ७ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने कार्यक्रममा जानकारी दिइयो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.