केन्द्रीय संस्करण

लेस्टरसँग बराबरीमा रोकियो चेल्सी

person explore access_timeभदौ २, २०७६ chat_bubble_outline0

इङ्लिस प्रिमियर लिगको बलियो टोली चेल्सी दोस्रो खेलमा लेस्टर सिटीसँग १–१ गोलको बराबरीमा रोकिएको छ । यससिजन खराव नतिजाबाट सुरुवात गरेको चेल्सीले आइतबार राति भएको दोस्रो खेलमा पनि सुरुवाती अग्रता जोगाउन सकेन । चेल्सी लिगको पहिलो खेलमा म्यानचेस्टर युनाइटेडसँग ४–० गोलले पराजित भएको थियो ।

घरेलु मैदानमा चेल्सीले सातौं मिनेटमै अग्रता लिएको थियो । चेल्सीका मसोन माउन्टले सुरुवाती गोल गरेका थिए । लेस्टर सिटीले दोस्रो हाफमा बराबरी गोल फर्काएको थियो । ६७औं मिनेटमा लेस्टरका विल्फ्रेड एनडीडीले बराबरी गोल गरेका थिए । बराबरीसँगै दुबै टोलीले एक एक अंक बाँडेका छन् । सिजनको सुरुवातमै चेल्सीले खराव नतिजा निकालेपछि भर्खर टोलीको प्रशिक्षक बनेका फ्रान्क लाम्पार्डमाथि दबाब थपिएको छ । पूर्व स्टार लाम्पार्डलाई चेल्सीले यसै सिजन प्रशिक्षकको जिम्मेबारी सुम्पिएको थियो ।

यसैगरी आइतबार राति नै भएको प्रिमियर लिगको अर्को खेलमा सेफिल्ड युनाइटेडले क्रिस्टल प्यालेसलाई १–० गोलले हराएको छ । घरेलु मैदानमा सेफिल्डलाई जिताउन जोन लुन्ड्सट्रमले ४७औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.