केन्द्रीय संस्करण

एट्लेटिकोको कठिन जित

person explore access_timeभदौ २, २०७६ chat_bubble_outline0

स्पेनिस क्लब एट्लेटिको म्याड्रिडले ला लिगामा विजयी सुरुवात गरेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा एट्लेटिकोले गेटाफेलाई १–० गोलले हरायो । एट्लेटिकोको कठिन जितमा अल्भारो मोराटा नायक बने । 

मोराटाले खेलको २३औं मिनेटमा गरको गोल नै एट्लेटिकोको जितमा प्रयाप्त बनेको थियो । मोराटाले काइरन ट्रिपिएरको पासमा गोल गरेका थिए । काइरन यसैसिजन टोट्टनहामबाट एट्लेटिको आएका हुन् ।

प्रतिस्पर्धातमक खेलको पहिलो हाफमै दुवै टोली १० खेलाडीमा सकेटिएका थिए । गेटाफेका जोर्गे मोलिनाले ३८औं मिनेटमा रातो कार्ड पाएका थिए । लगत्यै एट्लेटिकोका रेनान लोडी दोहोरो पहेँलो (रातो) कार्ड पाउँदै बाहिरिएका थिए । त्यसपछि एट्लेटिकोले ५५औं मिनेटमा पाएको पेनाल्टी गुमाएको थियो । मोराटाको पेनाल्टी प्रहारलाई गेटाफेका गोलरक्षकले बचाएका थिए । जितसँगै एट्लेटिकोले तीन अंक बनाएको छ । आइतबरा रातिकै अन्य खेलमा रियल भालाडोलिडले रियल बेटिसलाई २–१, सेभिल्लाले स्पान्योललाई २–० र डिर्पोभिटो अलाभेसले लिभान्तेलाई १–० गोलले हराएको छ । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.