केन्द्रीय संस्करण

सोमस्र्वीको ‘सिङ्ग विथ सुशान्त’, यसरी झुमिए दर्शक

person explore access_timeभदौ १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– सोमस्र्वीले ‘सिङ्ग विथ सुशान्त’ कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । सुशान्त केसीसँगको संगीतमय साँँझले ‘काल्म रेष्टुरेन्ट तथा बार’मा युवा र संगीत प्रेमीहरुको ठूलो भीड लाग्यो ।

सोमस्र्वीले युवा माझ लोकप्रिय तथा चर्चित गायक सुशान्त के.सी. लाई अगस्ट २०१९ बाट लागु हुने गरी एक वर्षको लागि ब्रान्ड एम्बेष्डर घोषित गरेको छ । 

उक्त भीडले सुशान्त केसीको ‘मायामा’ र ‘गुलाबी’ जस्ता लोकप्रिय गीतहरुको आनन्द लिँदै गायक सँगसँगै झुम्दै, गुनगुनाउँदै, नाच्दै ‘गुलाबी’ गीतलाई पुनः गाउन अनुरोध गरे जुन सुशान्तले स्वीकार गर्दै उनीहरुलाई मनोरञ्जन प्रदान गरे ।

सुशान्तले आफ्नो ९ वटा लोकप्रिय गीतहरु गाउनुको साथै आफ्नो प्रशसंकहरुलाई छिट्टै नै बजारमा आउन लागेको नयाँ गीत “रङ्गीन” पनि प्रस्तुत गरेका थिए । यो सुशान्त केसीको अस्ट्रेलियाबाट फर्के लगत्तै पहिलो प्रत्यक्ष प्रस्तुति हो । 

फ्रेन्डसीप महिना अभियान अन्र्तगत सोमस्र्वीले  विशेष अतिथीको रुपमा ५० जना भाग्यशाली विजेताहरुलाई आफ्नो साथीको साथमा आमन्त्रित गरेको थियो । भाग्यशाली विजेताहरुलाई फेसबुक प्रतियोगिताबाट छनौट गरिएको थियोे जहाँ उनीहरु सुशान्तसँग नजिक हुनका साथै निशुल्क खाना र सोमस्र्वी साथमा खान सक्थे ।

गोर्खा बु्रअरी प्रा.लि.का मार्केटिंग म्यानेजर रोजन अमात्यका अनुसार यो कार्यक्रम धेरै राम्रो भयो र युवाहरुको भीडले सुशान्त केसीसँग हरेक पल रमाइलो भयो । उनको हरेक गीतमा सबै दर्शकहरु एउटा सानो कन्सर्टमा आई रमाइरहेको जस्तो देखिएको थियो । 

सोमस्र्वीले धरान, बुटवल, पोखरा र नारायणगढमा लगायत विभिन्न शहरहरुमा यही अगस्ट महिनामा ‘सिङ्ग विथ सुशान्त’ कार्यक्रम आयोजना गर्दैछ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.