केन्द्रीय संस्करण

नगरकोटमा अतिक्रमित घरटहरा भत्काउँदा तनाव (भिडियोमा हेर्नुहोस्)

person explore access_timeभदौ १, २०७६ chat_bubble_outline0

भक्तपुर– नगरकोटमा वन क्षेत्र अतिक्रमण गरी बनाइएका घर टहरा हटाउने क्रममा केहीबेर तनाव भएको छ ।

स्थानीयले घरटहरा हटाएको विरोधमा टायर बालेर प्रदर्शन समेत गरे । स्थानीयको विरोधकबीच सो क्षेत्रमा अवैधानिक रुपमा बनाइएका घरटहरा प्रहरी प्रशासनले भत्काएको हो । 

जिल्ला वन कार्यालय भक्तपुर र चागुनारायण नगरपालिकाले वडानम्बर ६ स्थित नगरकोटमा वनक्षेत्र अतिक्रमण गरेर बनाएका घरटहरा भत्काएको हो । यसअघि नगरपालिका र वन कार्यालयले वन क्षेत्रमा बनाएका भौतिक संरचना हटाउन सूचना जारी गरेका थिए । 

भक्तपुरको चागुनारायण र काभ्रेको मण्डनदेउपुरमा गरी करिव तीनसय घरटहरा वन क्षेत्र अतिक्रमण गरेर बनाइएको छ । पहिलो चरणमा भक्तपुर र दोस्रो चरणमा काभ्रेतर्फका भौतिक संरचना भत्काउने वन कार्यालयको योजना छ ।    

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...