केन्द्रीय संस्करण

रियलको सुखद सुरुवात

person explore access_timeभदौ १, २०७६ chat_bubble_outline0

१० खेलाडीमा समेटिएको रियाल म्याड्रिडले स्पेनिस ला लिगामा सुखद सुरुवात गरेको छ । रियलले शनिबार राति भएको लिगको आफ्नो पहिलो खेलमा सेल्टा भिगोलाई ३–१ गोलले हरायो ।

सेल्टा भिगोको मैदानमा रियललाई जिताउन करिम बेन्जेमा, टोनी क्रुस र लुकास भाजक्वेजले गोल गरे । सेल्टाका इकर लोसादाले सान्त्वना गोल फर्काएका थिए । रियलले १२औं मिनेटमा करिम बेन्जेमाको गोलबाट अग्रता लिएको थियो । बेन्जेमाले ग्यारेथ बेलको पासमा गोल गरेका थिए ।

रियाल दोस्रो हाफमा १० खेलाडीमा समेटिएको थियो । ५६औं मिनेटमा मिडफिल्डर लुका मोड्रिच सिधै रातो कार्ड पाउँदै मैदानबाट बाहिरिएका थिए । डेनिस सुआरेजलाई फल हानेपछि रेफ्रीले भिएआरको सहायतामा मोड्रिचलाई रातो कार्ड दिएका थिए । ६०औं मिनेटमा रियलका अल्भारो ओर्डिजोलाको हेड प्रहार क्रसबारमा लागेर फर्किएको थियो । ६१औं मिनेटमा टोनी क्रुसले सानदार गोल गर्दै रियालको अग्रता दोब्बर बनाए । उनले मार्सेलोको पासमा करिव ४० यार्ड टाढाबाट गरेको शक्तिशाली प्रहार क्रसबारमा लाग्दै गोलमा परिणत भएको थियो ।

त्यसपछि ८०औं मिनेटमा वैकल्पिक खेलाडी लुकास भाजक्वेजले अर्को गोल गरे । उनले करिम बेन्जेमाको पासमा गोल गरेका थिए । भाजक्वेज ६९औं मिनेटमा भिनिसियस जुनियरको स्थानमा मैदान छिरेका गरेका थिए । खेलभर रियलको दबाब झेलेको सेल्टा भिगोले दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा सान्त्वना गोल फर्काएको थियो । इकरले डिबक्स छेउबाट उत्कृष्ट गोल गर्दै रियलको गोलअन्तर कम बनाएका थिए । 

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.