केन्द्रीय संस्करण

संगीले ल्याइन् ‘मैले त खोजेको यस्तै घर हो’

person explore access_timeसाउन ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– केही वर्षयता तीज गीतमा मौलिकता हराउँदै गएको गुनासो सुन्न थालिएको छ । यस्तैमा नवगायिका संगी अधिकारी पोखरेलले भने मौलिक शैलीको तीज गीत ‘मैले त खोजेको यस्तै घर हो’ सार्वजनिक गरेकी छन् । 
गीतमा प्रकाश सुवेदीको शब्द, राजकुमार बगरको लय र राजु कार्कीको संगीत रहेको छ । गीतको एक भिडियो समेत बनेको छ । भिडियोमा पवन गौतमको छायाँकन, सुरेश राउतको सम्पादन र सुमन सागर जङ्ग केसीले निर्देशन गरेका हुन् ।

सुशीला थापा, रिचा पोख्रेल, सुमन सागरजङ्ग केसी  लगायतका कलाकारको भिडियोमा अभिनय देख्न सकिन्छ ।   प्राय तीज गीतमा सासु, देउरानी, जेठानी र घरपरिवार प्रति असन्तुष्टि व्यक्त गर्ने गरिन्छ । यो गीतमा भने एउटा सुन्दर पारिवारिक वातावरणको अपेक्षा सहितको कामना समेटिएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...