केन्द्रीय संस्करण

कार्यकर्ताको  मनोबल बढाउन जिल्ला जानोस् : कमल थापा

person explore access_timeसाउन २९, २०७६ chat_bubble_outline1
file photo

काठमाडौं-राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले कार्यकर्ताको मनोबल उच्च राख्न देशभर सघन रूपमा प्रशिक्षण सञ्चालन गर्न केन्द्रीय प्रशिक्षकलाई निर्देशन दिएका छन् । 

केन्द्रीय प्रशिक्षक र पदाधिकारीको संयुक्त बैठकलाई आज यहाँ सम्बोधन गर्दै थापाले अहिले मुलुकको अवस्था विषम परिस्थितिबाट गुज्रिरहेकोले तरल अवस्थाबारे कार्यकर्तालाई जगाउनु र सचेत गराउनु आवश्यक भएको विचार व्यक्त गरे । 

थापाले प्रशिक्षकलाई जिम्मेवारी इमान्दारीपूर्वक निर्वाह गर्न आग्रह गर्दै देशदौडाहामा जाँदा पार्टीका पदाधिकारी र प्रशिक्षकलाई दृढ भएर प्रस्तुत हुन जोड दिए । “तपाईहरु अध्यनशील हुनोस्, चिन्तन र विश्लेषण गर्ने गर्नोस्, बहस गर्ने बानी बसाल्नुस”, थापाले भने । 
    
थापाले राप्रपा परिवर्तन विरोधी शक्ति नभएको स्पष्ट पारे । राप्रपा राष्ट्रवादी शक्ति हो, प्रजातन्त्रबादी शक्ति हो भन्दै थापाले निरन्तरतासहितको परिवर्तन मात्र टिकाउ हुने विचार व्यक्त गरे । कार्यक्रममा पार्टीका वरिष्ठ नेता दीपक बोहरा, महामन्त्रीद्वय राजेन्द्र लिङ्देन र भाष्कर भद्रा, प्रशिक्षण विभाग प्रमुख भुवन पाठकलगायतको उपस्थिति थियो । भदौ महीनामा ७७ जिल्लामा र असोज महीनामा ७५३ स्थानीय तहमा प्रशिक्षण कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने योजना रहेको पार्टीका सहायक महामन्त्री राजाराम बर्तौलाले जानकारी दिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 15, 2019, 7:55 a.m. surya rogu
    bhat marasala awasarbadi
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...